Filter Results

Departments

Brand

Brand

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • TEMPTATIONS MIXUPS Crunchy and Soft Cat Treats Catnip Fever Flavor, 16 oz. Tub

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • TEMPTATIONS MIXUPS Crunchy and Soft Cat Treats Catnip Fever Flavor, 16 oz. Tub

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • TEMPTATIONS MIXUPS Crunchy and Soft Cat Treats Catnip Fever Flavor, 16 oz. Tub

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Spot Gone Fishin' Teaser Wand Catnip Cat Toy

    Open Product Description
    $6.79
  • Our Pets Cosmic Catnip A-Peeling Cat Toy

    Open Product Description
    $6.49
  • Our Pets Cosmic Catnip A-Peeling Cat Toy

    Open Product Description
    $6.49
  • Our Pets Cosmic Catnip A-Peeling Cat Toy

    Open Product Description
    $6.49
  • Temptations MixUps Catnip Fever Treats for Cats, 6.3 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.71/oz
  • Smarty Kat Fish Flop Catnip & Crinkle Toys, 3 count

    Open Product Description
    $3.79
  • SmartyKat Organic Catnip, 1 oz

    Open Product Description
    $3.79
    $3.79/oz
  • SmartyKat Organic Catnip, 1 oz

    Open Product Description
    $3.79
    $3.79/oz
  • SmartyKat Organic Catnip, 1 oz

    Open Product Description
    $3.79
    $3.79/oz
  • SmartyKat Skitter Critters Stimulation Catnip Toys, 3 count

    Open Product Description
    $3.79
  • Pet Zone Catnip, 1.25 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $3.99/oz
  • Spot Funfetti Catnip Cat Toy

    Open Product Description
    $3.89