Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Lindt Excellence 100% Cocoa Unsweetened Chocolate, 1.7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $3.70/oz
  • Lindt Excellence 100% Cocoa Unsweetened Chocolate, 1.7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $3.70/oz
  • Lindt Excellence 100% Cocoa Unsweetened Chocolate, 1.7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $3.70/oz
  • On Sale! Limit 4
    SkinnyDipped Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 3.17 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.57/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $13.99
    $1.49/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $13.99
    $1.49/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $13.99
    $1.49/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $1.49/oz
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $1.25/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 14.08 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.78/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 14.08 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.78/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 14.08 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.78/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 72% Cacao, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $1.97/oz
  • Cadbury Caramello Miniatures Milk Chocolate & Creamy Caramel Share Pack, 7.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.98/oz
  • Cadbury Caramello Miniatures Milk Chocolate & Creamy Caramel Share Pack, 7.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.98/oz
  • Cadbury Caramello Miniatures Milk Chocolate & Creamy Caramel Share Pack, 7.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.98/oz
  • Lindt Excellence 85% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Dove Promises Milk Chocolate Stand Up Pouch, 7.61 oz each
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.92/oz
  • Lindt Classic Recipe Milk Chocolate, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.59
    $1.50/oz
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $1.25/oz
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $1.25/oz
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $1.25/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 10.6 oz

    Open Product Description
    $17.99
    $1.70/oz
  • Ferrero Rocher Chocolates
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $1.86/oz
  • DOVE PROMISES MILK CHOCOLATE STAND UP POUCH 14.08 OUNCES PER BAG
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.78/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 12 count, 4.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.74/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Caramel Milk Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • On Sale!
    Ghirardelli Chocolate Squares Caramel White Chocolate, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • GHIRARDELLI Milk Chocolate Sea Salt Caramel Chocolate Squares, 5.3 OZ Bag
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • Lindt Lindor White Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.09
    $1.30/oz
    was $7.59
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.09
    $1.30/oz
    was $7.59
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.09
    $1.30/oz
    was $7.59
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • Lindt Lindor Irresistibly Smooth Caramel Milk Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Premium Chocolate Assortment, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Sea Salt Caramel Dark Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • Ghirardelli Crunchy Caramel Waffle Cone Milk Chocolate Squares, 5.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.54/oz
  • Ghirardelli Intense Dark Chocolate Squares, Sea Salt Almond, 4.12 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.94/oz