All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • No Added Sugar
    Remove No Added Sugar
Sort by
  • locked-in price
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Ez-Peel Jumbo Raw Shrimp, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $16.98
    $8.49/lb
    was $17.98
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid Whole Milk, 96 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.06/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Russet Potatoes, 5 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Yellow Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Philadelphia Original Cream Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Kool-Aid Tropical Punch Unsweetened Drink Mix, 0.16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.49
    $0.11/g
    was $0.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid 2% Reduced Fat Milk, 96 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.06/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Ez-Peel Colossal Raw Shrimp, 32 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.98
    $9.99/lb
    was $26.98
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Boneless & Skinless Salmon Portions, 16 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
    was $10.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Plain Cream Cheese, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.21/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Wings Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.28 avg/ea
    $2.79/lb
    was $17.56 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 2 count, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Tropicana Pure Premium 100% Red Grapefruit Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Ronzoni No. 35 Elbows Pasta, 1 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.59
    $0.10/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Specialty Yellow Creamer Potatoes, 1.5 lbag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Large Raw Shrimp, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
    was $11.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Francesco Rinaldi Roasted Garlic Alfredo Sauce, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Drumsticks Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.19 avg/ea
    $1.29/lb
    was $9.07 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • 3 for $9.89
    Philadelphia Original Cream Cheese Spread, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.29
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $15.99
    Gimme Sea Salt Roasted Seaweed Snacks Value Pack, 0.17 oz, 6 count
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $6.18/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    HERR'S Crisp 'n Tasty Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Crinkle Cut French Fried Potatoes, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $10.00
    Bumble Bee Solid White Albacore Tuna in Vegetable Oil, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th