All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • locked-in price
    Nestlé Coffee Mate Hazelnut Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid Whole Milk, 96 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.06/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid 2% Reduced Fat Milk, 96 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.06/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Coffee Mate Vanilla Caramel Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Nestlé Coffee Mate Vanilla Bean Non-Dairy Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread Family Size!, 4 lb 3.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $1.54/lb
    was $8.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free French Vanilla Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Glucerna Original Homemade Vanilla Shake Value Size, 8 fl oz, 16 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $35.29
    $0.28/fl oz
    was $38.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Coffee Mate Snickers Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Plant Butter with Avocado Oil, 14 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.01/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Ensure Plus Milk Chocolate Nutrition Shake, 8 fl oz, 16 count
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $37.79
    $0.30/fl oz
    was $40.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Ensure Plus Vanilla Nutrition Shake, 8 fl oz, 16 count
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $37.79
    $0.30/fl oz
    was $40.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Raspberry Lemon Lowfat Greek Yogurt, 6.7 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.18/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Vanilla Flavored Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Fat Free Ultra-Filtered Milk, 52 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Simply Delish Sugar Free Natural Peach Flavor Jel Dessert, 0.7 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.29
    $1.43/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Mango Lowfat Greek Yogurt, 6.7 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.18/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Strawberry Cheesecake Inspired Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid 1% Lowfat Milk, 96 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.06/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid Calcium Enriched 2% Reduced Fat Milk, 96 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.06/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, 52 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.84
    $0.06/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Original Coffee Creamer Non-Dairy, 16 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $4.29
    $0.27/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Original Fat Free Coffee Creamer Non-Dairy, 16 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.29
    $0.27/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Elbows Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Penne Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rotini Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Parmalat 2% Reduced Fat Lactose Free Milk, 32 fl oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/fl oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th