All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale!
    Wyman's Wild Blueberries, 3 lbs
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $3.50/lb
    was $14.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 12
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Strawberry Breakfast Cereal, High Fiber, 13.3  oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.26/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Goya Small Red Beans in Sauce, 15 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Goya White Beans in Sauce, 15 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Barilla Spaghetti Whole Grain Wheat Pasta, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Barilla Whole Grain Linguine Wheat Pasta, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Goya Red Kidney Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Goya Pink Beans, 16 oz
    High Fiber
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Ronzoni Healthy Harvest 100% Whole Grain Spaghetti Pasta, 16 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.59
    $0.10/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Froot Loops Original Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 23 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $6.89
    $0.30/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Kashi Honey Toasted Breakfast Cereal, Organic, 13.6 oz Box
    Organic
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.37/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Healthy Choice Café Steamers Four-Cheese Ravioli & Chicken Marinara, 10 oz
    High Protein
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Healthy Choice Café Steamers Mexican-Style Street Corn, 9.25 oz
    High Protein
    High Fiber
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Orgain Organic Protein 50 Superfoods Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 18 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $23.99
    $21.42/lb
    was $27.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Goya Roman Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Black Beans, Frijoles Negros, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Chickpeas, Garbanzos, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Food for Life Ezekiel 4:9 Golden Flax Sprouted Crunchy Cereal, 16 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.19
    $0.51/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Kashi GO Honey Almond Flax Crunch Protein Cereal, 10g Protein, 17.7 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.28/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Original Breakfast Cereal, High Fiber, 29.5 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.23/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 12
    Kellogg's Raisin Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 16.1 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 12
    Kellogg's Froot Loops Original Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 8.9 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.39/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 12
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Little Bites Original Breakfast Cereal, Kids Cereal, 14.8 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.24/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Kashi GO Mixed Berry Crunch Protein Cereal, 10g Protein, 17.7 oz Box
    High Fiber
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.28/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Grain Berry Multi-Bran Flakes Cereal, 12 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Maier's Reduced Calorie Premium Italian Bread, 1 lb
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Danimals Nickelodeon Paw Patrol Cotton Candy Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.83
    $0.21/fl oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Banana Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.83
    $0.21/fl oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $10.00
    Seeds of Change Organic Quinoa, Brown & Red Rice with Flaxseed, 8.5 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.59
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Healthy Choice Café Steamers Creamy Chicken & Mushroom, 9.25 oz
    High Protein
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th