Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Original Harvest Peach Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Siggi's Strawberry Banana Lowfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • 2 for $11.99
    Activia Peach and Strawberry Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Dannon Light + Fit Original Vanilla Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.16/oz
  • PROfeel Creamy Caramel Protein Pudding, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.60/oz
  • Yoplait Original Strawberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • La Yogurt Probiotic Peach Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Original French Vanilla Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Original Mixed Berry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Siggi's Raspberry Strained Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Yoplait Original Strawberry & Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz, 8 count

    Open Product Description
    $6.69
    $0.14/oz
  • La Yogurt Probiotic Blueberry Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • La Yogurt Original Strawberry Banana Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • La Yogurt Sabor Latino Probiotic Vanilla Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Low Sodium

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Activia Peach Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
  • Yoplait Original Mountain Blueberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Bowl & Basket Strawberry Lowfat Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.89
    $0.12/oz
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Strawberry Banana Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • Yoplait Original Cherry Orchard Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Whips! Strawberry Mist Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.22/oz
  • Activia Mixed Berry Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
  • 2 for $11.99
    Activia Strawberry and Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Dannon Strawberry Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.11/oz
    was $0.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • La Yogurt Original Raspberry Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • La Yogurt Probiotic Strawberry Fruit Cup Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Light Very Vanilla Fat Free Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Blueberry Parfait, 11 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
  • Activia Black Cherry Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
  • Oui by Yoplait Peach Fruit on the Bottom Whole Milk French Style Yogurt, 5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.48/oz
  • Oui by Yoplait Strawberry Fruit on the Bottom Whole Milk French Style Yogurt, 5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.48/oz
  • Siggi's Strawberry Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.38/oz
  • La Yogurt Sabor Latino Guava Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Whips! Orange Crème Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.22/oz
  • Activia Blueberry Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
  • Activia Vanilla Flavored Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz