Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Tastykake Peanut Butter Kandy Kakes, 1.3 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Nabisco Oreo Cakesters Double Chocolate Soft Snack Cakes, 2.02 oz, 5 count
    Sponsored
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • McKee Little Debbie Oatmeal Creme Pies Sandwich Cookies, 12 count, 1 lb 0.2 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.20/oz
  • Tastykake Jelly Krimpets, 2 oz, 6 pack

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Tastykake Chocolate Juniors Cake, 3 oz, 4 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Entenmann's All Butter Loaf Cake, 11.5 oz

    Open Product Description
    $6.59
    $0.60/oz
  • McKee Little Debbie Honey Buns, 6 count, 10.6 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.30/oz
  • Tastykake Powdered Mini Donuts, 10 oz

    Open Product Description
    $3.49
    $0.35/oz
  • Tastykake Chocolate Cupcakes with Chocolate Icing, 2.1 oz, 6 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.39/oz
  • Tastykake Pecan Swirls Pastry Rolls, 1 oz, 16 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Entenmann's Ultimate Madeleines Petite Butter Flavored Cakes, 8.5 oz

    Open Product Description
    $8.49
    $1.00/oz
  • Tastykake Creme Filled Buttercreme Cupkakes, 2.4 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $4.99
    $0.35/oz
  • Entenmann's Chocolate Loaf Cake, 11.5 oz

    Open Product Description
    $6.59
    $0.57/oz
  • McKee Little Debbie Cosmic Brownies with Chocolate Chip Candy, 6 count, 13.1 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.24/oz
  • Tastykake Koffee Kake Juniors Cakes, 2.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $4.99
    $1.25 each
  • Entenmann's Brookie Mini Snack Cakes, 6 count, 12 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.46/oz
  • Entenmann's Lemon Iced Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.47/oz
  • Tastykake Coconut Juniors Yellow Layer Cakes with Coconut Topping, 3 oz, 4 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Tastykake Pound Kake Juniors Pound Cakes, 3 oz, 4 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Little Debbie Mini Powdered Donuts, 10.0 oz

    Open Product Description
    $3.00
    $0.30/oz
  • McKee Little Debbie Honey Buns Big Pack, 9 count, 1 lb 5.25 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.26/oz
  • Entenmann's Mini Crumb Snack Cakes, 6 count, 11.5 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.48/oz
  • Little Debbie Fall Party Creme Filled Snack Cakes, 10 count, 12.22 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.26/oz
  • Tastykake Lemon Flavored Cupcakes Family Pack, 2.1 oz, 6 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.39/oz
  • Tastykake Iced Honey Bun, 6 oz

    Open Product Description
    $2.79
    $0.47/oz
  • Entenmann's Chocolate Fudge Iced Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.47/oz
  • Entenmann's Fudge Iced Golden Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.47/oz
  • 4 for $10.00
    Entenmann's Little Bites Hot Cocoa with Marshmallow Muffins Winter Limited Edition, count 20,8.25 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.54/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Entenmann's Lemon Loaf Cake Limited Edition, 11.5 oz

    Open Product Description
    $6.59
    $0.57/oz
  • Little Debbie Raisin Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.15 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.31/oz