Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • Ritz Hint of Salt Crackers, 13.7 oz
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • Cheez-It Snap'd Double Cheese Cheesy Baked Snacks, 0.75 oz, 12 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $1.00/oz
  • Toasteds Italian Herb Oven Baked Crackers, 8.7 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
  • Premium Original Saltine Crackers, 1 lb
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.39
    $0.27/oz
  • 3 for $8.00
    Town House Pretzel Flip Sides Minis House Seasoned Oven Baked Crackers, 10.2 oz
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Ritz The Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • 3 for $8.00
    Town House Light and Buttery Original Oven Baked Crackers, 13.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.33/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Goldfish Flavor Blasted Xtra Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Nonni THINaddictives Pistachio Almond Crisps, 18 count, 4.4 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.91/oz
    was $5.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $8.00
    Club Original Crackers, 6 count, 12.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Cheez-It White Cheddar Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
  • Ritz Fresh Stacks Whole Wheat Crackers, 8 count, 11.6 oz
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.37/oz
  • Wheat Thins Original Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • Keebler Club & Cheddar Sandwich Crackers, 1.38 oz, 8 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
  • Cheez-It Extra Toasty Baked Snack Crackers, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.50/oz
  • Ritz The Original Crackers, 10.3 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.42/oz
  • Nabisco Ritz Sunkissed with a Nice Tan Crackers Limited Summer Edition, 13.7 oz

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • Nabisco Premium Original Saltine Crackers, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
  • 2 for $6.00
    Goldfish Mega Sharp Cheddar Baked Snack Crackers, 5.9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Lance Toast Chee Peanut Butter Sandwich Crackers, 1.52 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Cheez-It Grab 'n Go Original Cheese Crackers, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • 3 for $8.00
    Club Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.33/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Cheez-It Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
  • 3 for $10.99
    Club Original Crackers Family Size, 9 count, 18.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.39
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Lance Toast Chee Peanut Butter Sandwich Crackers Value Pack, 1.52 oz, 20 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.69
    $0.32/oz
  • National Cream Water Crackers, 7.9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.23/oz
  • Town House Light and Buttery Original Oven Baked Crackers Family Size, 6 count, 20.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.34/oz
  • Lance Sandwich Crackers Variety Pack, 10 count, 13.9 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.43/oz
  • Cheez-It Snap'd Cheddar Sour Cream & Onion Cheesy Baked Snacks, 7.5 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.64/oz
  • On Sale!
    Crunchmaster Avocado Toast Ultimate Everything Crunchy, Baked Rice Crackers, 3.54 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $1.13/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $8.00
    Town House Pita Sea Salt Oven Baked Crackers, 9.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Cheez-It Extra Toasty Cheddar Jack Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
  • Cheez-It Extra Toasty Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
  • Chicken in a Biskit Original Baked Snack Crackers, 7.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz