Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • locked-in price | Limit 4
    CHIPS AHOY! Original Chocolate Chip Cookies, 13 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.31/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Sweetzels Spiced Wafers Cookies, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.89
    $0.31/oz
  • BARNUM'S Original Animal Crackers, Mini Crackers, Kids Snacks, 10 Snack Packs
    Sponsored
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz
  • Nutter Butter Peanut Butter Sandwich Cookies, 1.9 oz, 10 count
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.39/oz
  • CHIPS AHOY! Minis Original Fudgy Chocolate Chip Cookies, 10 Snack Packs
    Sponsored

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz
  • TEDDY GRAHAMS Honey Graham Snacks, 10 Kids Snack Packs
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Chips Ahoy! Chewy Cookies, 13 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.31/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pepperidge Farm Chessmen Butter Distinctive Cookies, 24 count, 7.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.81/oz
  • 3 for $10.00
    Oreo Chocolate Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 2.12 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.31/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Chips Ahoy! Crunchy Candy Blasts Cookies, 12.4 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • OREO Minis Chocolate Sandwich Cookies, 10 Snack Packs
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz
  • Lotus Biscoff Cookies, 8.8 oz
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
  • locked-in price | Limit 4
    NILLA Wafers Cookies, Vanilla Wafers, 11 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.41/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • McKee Little Debbie Fall Gingerbread Soft Cookies, 8 count, 6 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.53/oz
  • HONEY MAID Graham Crackers, Lunch Snacks, 14.4 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $5.29
    $0.37/oz
  • Oreo/Nutter Butter/Chips Ahoy! Cookies, 1 oz, 10 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz
  • Pepperidge Farm Farmhouse Thin & Crispy Dark Chocolate Chip Cookies, 14 count, 6.9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.85/oz
  • OREO Chocolate Sandwich Cookies, 13.29 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.34/oz
  • Tastykake Oatmeal Raisin Cookie Bars, 1.75 oz, 6 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • locked-in price | Limit 4
    OREO Minis Chocolate Sandwich Cookies, 8 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Goya Coconut Wafers, 4.94 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.39
    $0.28/oz
  • Goya Maria Cookies, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.20/oz
  • 3 for $10.00
    Chips Ahoy! Chewy Chocolatey Churro Cookies, 9.9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    CHIPS AHOY! Chunky Fudgy Chocolate Chip Cookies, 11.75 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.34/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Stauffer's Snaps Ginger Cookie, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $3.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Ferrero Nutella B-Ready Crispy Wafer Filled with Nutella, 0.77 oz, 2 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $1.48/oz
  • 3 for $10.00
    Oreo Double Stuf Chocolate Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 2.71 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.30/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $10.00
    Oreo Golden Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 2.12 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.31/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $10.00
    CHIPS AHOY! Original Chocolate Chip Cookies, Family Size, 18.2 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.31/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $10.00
    Nabisco Oreo Golden Gluten Free Sandwich Cookies, 12.08
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $10.00
    Oreo Birthday Cake Flavor Creme Chocolate Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 1 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.33/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pepperidge Farm Charleston Soft Baked Birthday Cake Cookies, 8 count, 8.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.68/oz
  • Tate's Bake Shop Butter Crunch Cookies, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.93/oz
  • Tate's Bake Shop Walnut Chocolate Chip Cookies, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.93/oz
  • 3 for $10.00
    Oreo Loaded Chocolate Sandwich Cookies, 13.37 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $12.00
    Belvita Banana, Dark Chocolate & Sunflower Seed Energy Snack Bites, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.69
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th