Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Jolly Rancher Original Hard Candy, 42 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $17.29
    $0.41/oz
  • Hershey's Cookies 'n' Creme Bar, XL, 4 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • RUSSELL STOVER Chocolate Covered Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.67/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • RUSSELL STOVER Truffles in Milk, Dark & White Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Snickers Peanuts, Caramel, Nougat Milk Chocolate Bar, 1.86 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $1.02/oz
  • 4 for $5.00
    Goobers, Roasted Peanuts and Milk Chocolate, Movie Theater Candy Box, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Big Cup King Size, 2 count, 2.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $1.25/oz
  • M&M's Minis Chocolate Candies, 1.77 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $1.43/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.49
    $0.91/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Hershey's Giant Cookies 'n' Creme, 25 count, 7.37 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.72/oz
  • 4 for $5.00
    Milk Duds Chocolate & Caramel Candy, 5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.30/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Sour Patch Kids Watermelon Soft & Chewy Candy, 3.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.29
    $0.36/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • 3 for $5.00
    Bowl & Basket Orange Slices, 9 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.19/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 9.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $18.79
    $2.06/oz
  • 4 for $5.00
    Raisinets California Raisins Covered in Milk Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • JUICY FRUIT Bulk Chewing Gum, Value Pack

    Open Product Description
    $4.59
    $0.10 each
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $1.14/oz
  • Trolli Sour Brite Crawlers Gummi Candy, 28.8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $10.49
    $0.36/oz
  • Altoids Wintergreen Curiously Strong Mints, 1.76 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $1.87/oz
  • Bubs Sweet Ovals Banana Toffee Candy, 5.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    $0.54/oz
  • Life Savers 5 Flavors Gummies, 7 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
  • Haribo Starmix Gummi Candy Share Size, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.69
    $0.34/oz
  • Kinder Joy Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $3.13/oz
  • 2 for $3.00
    Wrigley's Extra Peppermint Long Lasting Flavor Sugarfree Gum Sticks, 15 count

    Open Product Description
    $1.79
    $0.12 each
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $3.00
    Wrigley's Extra Polar Ice Long Lasting Flavor Sugarfree Gum Sticks, 15 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $3.00
    Wrigley's Extra Spearmint Long Lasting Flavor Sugarfree Gum Sticks, 15 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Trident Bubblegum Sugar Free Gum, 14 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.69
    $0.12 each
  • Trident Tropical Twist Sugar Free Gum, 14 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.69
    $0.12 each
  • 4 for $5.00
    Raisinets California Raisins Covered in Dark Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    SWEDISH FISH Soft & Chewy Gummy Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th