Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Pier 33 Gourmet Mussels in Butter Garlic Sauce, 1 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.02/oz
  • Hot & Spicy Crab Cakes

    Open Product Description
    $1.25
    $0.50/oz
  • Store Prepared Beer Battered Pollock Tenders - Sold Cold
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $0.56/oz
    Final cost based on weight
  • Fresh Salmon Burgers

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
  • Riceland Cajun Seasoned Whole Cooked Crawfish, 1 pound

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • CenSea Cooked Shrimp with Sauce, 12 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $9.99
    $0.83/oz
  • Dockside Classics Macaroni & Cheese with Lobster, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Matlaw's Oreganata Small Stuffed Clams, 12 count, 7 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.86/oz
  • Phillips Boardwalk Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $1.83/oz
  • Box Panko Breaded Extra Jumbo Shrimp, 3 lb
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.97
    $8.99/lb
  • Seafood Exchange PF COCONUT SHRIMP, 3lb
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.97
    $8.99/lb
  • Bowl & Basket Boardwalk Crab Cakes with Bell Peppers & Onions, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17/oz
  • Fresh Ultimate Crab Cake

    Open Product Description
    $10.99
  • Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $2.50/oz
  • Fresh Stuffed Salmon, Store Made
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99/lb
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Tastee Choice Clam Bake, 35.13 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.34/oz
  • Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.37/oz
  • Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.69
    $1.78/oz
  • Store Made Crabmeat Stuff Flounder

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Garlic Salmon Fillet, Take and Bake
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Made Shrimp Scampi
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Made Cajun Catfish Fillet

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Store Made Stuffed Flounder
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99
  • Frozen Breaded Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99
    $6.99/lb
  • Dockside Classics Gourmet Lobster Cakes with Dipping Sauce, 4 count, 12 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Dockside Classics Maryland Style Crab Cakes, 4 count, 12 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Matlaw's New England Style Stuffed Clams, 6 count, 15 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Scott & Jon's Garlic Butter Shrimp Rice Bowl, 9.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • Scott & Jon's Shrimp Alfredo with Penne, 9.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz