Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz

    Open Product Description
    $8.99
    $0.35/oz
  • Store Prepared Chicken Nuggets, 10 Piece - Sold Hot, 6.5 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz
  • Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz

    Open Product Description
    $8.99
    $0.35/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Bowl & Basket Pulled Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $7.87 avg/ea
    $0.56/oz
    was $9.62 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4 lbs
    Store Prepared Hot Honey Chicken Tenders - Sold Hot
    locked-in price

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Roaster Chicken Breast - Sold Hot
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.28 avg/ea
    $3.49/lb
    was $7.18 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Epic Family Roaster Rotisserie Chicken - Sold Hot, 55 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $0.24/oz
  • locked-in price | Limit 99 lbs
    Bowl & Basket Honey Breaded Chicken Wings - Sold Hot

    Open Product Description
    $4.50 avg/ea
    $8.99/lb
    was $5.00 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4 lbs
    Bowl & Basket Breaded Chicken Tenders - Sold Hot

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4 lbs
    Store Prepared Honey Chicken Tenders - Sold Hot

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Roasted Jerk Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.42/oz
  • Store Prepared Dark Roasted Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz

    Open Product Description
    $8.99
    $0.35/oz
  • Store Prepared Whole Fire Grilled Curry Chicken - Sold Hot, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Store Prepared Whole Fire Grilled Oxtail Chicken - Sold Hot, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket Pollo Asado Flavored Rotisserie Chicken - Sold Hot, 33 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket Pollo Asado Rotisserie Chicken - Sold Cold, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • locked-in price | Limit 99 lbs
    Bowl & Basket Garlic & Parmesan Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 99 lbs
    Bowl & Basket Zesty Pickle Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4 lbs
    Store Prepared BBQ Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4 lbs
    Bowl & Basket Breaded Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.99
    $8.99/lb
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Epic Family Roaster - Sold Hot, 55 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.24/oz
  • Store Prepared Chicken Nuggets, 10 Piece - Sold Cold, 6.5 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz
  • Bowl & Basket Dinosaur Chicken Nuggets - Sold Cold

    Open Product Description
    $6.49 avg/ea
    $6.49/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Dark Chicken Snack, 2 Piece - Sold Hot

    Open Product Description
    $3.49
    $1.75 each
  • Bowl & Basket Roasted Chicken Rotisserie Style, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • locked-in price | Limit 4 lbs
    Bowl & Basket Buffalo Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Whole Fire Grilled Jerk Chicken - Sold Cold, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Store Prepared BBQ Rotisserie Chicken - Sold Hot, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz