Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 5 for $5.00
    Ultra Chewy Double Treat Bones Bacon & Cheese Flavor Long-Lasting Chew for Dogs, 2.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Purina ONE Tender Cuts in Gravy Chicken & Brown Rice Entrée Adult Dog Food, 13 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.49
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Blue Buffalo Homestyle Recipe Senior 7+ Beef & Vegetable Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Senior Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 5-lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $19.29
    $3.86/lb
  • Hartz Oinkies Tender Treats Wrapped with Real Chicken Chews for Dogs, 18 count, 6.7 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $8.79
    $0.49 each
  • On Sale! Limit 4
    Brutus Broth Beef Bone Broth, 32 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Lamb and Brown Rice 24-lb

    Open Product Description
    $59.99
    $2.50/lb
  • 10 for $10.00
    Cesar Home Delights Beef Stew Dog Food, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.32
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $10.00
    Cesar Lamb Recipe Classic Loaf in Sauce Canine Cuisine, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Purina ONE Lamb & Rice Formula Adult Dog Food, 31.1 lb

    Open Product Description
    $49.99
    $0.10/oz
  • Blue Buffalo Salmon and Brown Rice Recipe Adult Dog Food, 5 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $22.99
    $4.60/lb
  • Purina Beneful Tuscan Style with Beef, Carrots, Tomatoes & Rice Medleys in Sauce Dog Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • Purina ONE True Instinct with a Blend of Real Turkey & Venison Adult Dog Food, 60.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $12.99
    $3.42/lb
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Beggin' with Bacon & Cheese Flavor Dog Treats, 6 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.50
    $0.58/oz
    was $4.00
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Dogs, Adult, 15 lbs

    Open Product Description
    $51.99
    $0.22/oz
  • Blue Buffalo Small Breed Adult Chicken and Brown Rice Recipe Natural Food for Dogs, 15 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $51.99
    $3.47/lb
  • Purina ONE Chicken & Rice Formula Adult Dog Food, 31.1 lb

    Open Product Description
    $49.99
    $1.61/lb
  • Rachael Ray Nutrish Savory Roasters Chicken Recipe Treats for Dogs, 30 oz

    Open Product Description
    $21.99
    $0.73/oz
  • Purina ONE Plus Healthy Weight High-Protein Formula Adult Dog Food, 8 lb

    Open Product Description
    $19.69
    $2.46/lb
  • On Sale! Limit 4
    The Country Butcher 7" Beef Bones Natural Dog Chews, 9 oz

    Open Product Description
    $6.99
    was $8.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Puppies, Puppy, 15 lbs

    Open Product Description
    $51.99
    $0.22/oz
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Lamb and Brown Rice 15-lb

    Open Product Description
    $45.99
    $0.19/oz
  • 10 for $10.00
    Cesar Classic Loaf in Sauce Filet Mignon Flavor Canine Cuisine, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.32
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $10.00
    Cesar Home Delights Slow Cooked Chicken & Vegetables Dinner in Sauce Dog Food, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.32
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Canine Carry Outs Beef Flavor Dog Snacks, 4.5 oz

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.25
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Purina Dog Chow Complete Adult Chicken Flavor Dog Food Smart Value, 18.5 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $19.99
    $1.08/lb
  •  Iams Minichunks Chicken & Whole Grains Recipe Super Premium Dog Food, Adult 1+, 15 lb

    Open Product Description
    $29.99
    $2.00/lb
  • Purina Beneful Originals with Farm-Raised Beef Food for Adult Dogs, 28 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $35.99
    $1.29/lb
  • Purina ONE Chicken & Rice Formula Adult Dog Food, 16.5 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $35.99
    $0.14/oz
  • 2 for $7.00
    Milk-Bone Medium Dog Treat, 24 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Purina ONE +Plus Healthy Weight High-Protein Formula Adult Dog Food, 16.5 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $32.99
    $2.00/lb
  • Nutrish Dish Chicken & Brown Rice Recipe with Veggie & Fruit Blend Natural Food for Dogs, 11.5 lb

    Open Product Description
    $31.99
    $0.17/oz
  • Nutrish High Protein Complete and Balanced Natural Food for Adult Dogs, 12 lb

    Open Product Description
    $31.99
    $0.17/oz
  • Cesar 4 Flavors Canine Cuisine Dog Food, 3.5 oz, 24 Count

    Open Product Description
    $29.99
    $5.67/lb
  • On Sale! Limit 4
    Jinx Atlantic Salmon Brown Rice & Sweet Potato Recipe Premium Food for Dogs, 11.5 lbs

    Open Product Description
    $24.99
    $2.17/lb
    was $29.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Pet Life Unlimited Vanilla Ginger Shampoo & Conditioner for Dogs, 16 fl oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/fl oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Oct 4th