Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    HERR'S Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Herr's Foods Inc. Sour Cream and Onion Potato Chips, 1 oz

    Open Product Description
    $0.75
    $0.75/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 2.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.39
    $0.60/oz
  • On Sale!
    HERR'S Honey BBQ Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pringles Party Stack Original Potato Crisps, 6.8 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.44/oz
  • On Sale!
    HERR'S Kettle Cooked Jalapeño Flavored Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    HERR'S Crisp 'n Tasty Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    HERR'S Barbecue Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pringles BBQ Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
  • On Sale!
    Herr's Sour Cream & French Onion Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Ruffles Potato Chips Sea Salt, 6 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Original Potato Chips, 8.0 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Lightly Salted Potato Chips Original 7 1/2 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    HERR'S Red Hot Potato Chips, 7.75 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Herr's Crisp 'n Tasty Potato Chips, 2 3/4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.98/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Barbecue Flavored 12 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $10.00
    Herr's Sour Cream & Onion Flavored Ripple Potato Chips Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Ruffles Potato Chips Flamin' Hot Cheddar & Sour Cream Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Boulder Canyon Sea Salt & Cracked Pepper Kettle Style Potato Chips, 5.25 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.86/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Munchos Potato Crisps 4 1/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
  • Utz Ripples Gluten Free Sour Cream & Onion Potato Chips, 2.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $0.98/oz
  • Bowl & Basket Barbeque Potato Chips, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • 3 for $10.00
    Herr's Honey BBQ Flavored Potato Chips Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Ruffles Potato Chips Smokehouse BBQ Naturally And Artificially Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Utz Ripples Red Hot Flavored Potato Chips Party Size!, 12.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.44/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Utz Ripples Sour Cream & Onion Potato Chips Party Size!, 12.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.44/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Ruffles Potato Chips Flamin' Hot Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Ruffles Potato Chips Original 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Utz Red Hot Flavored Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Honey Jalapeño Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 4th