Shop Greek yogurt for a protein-packed morning breakfast, layer it with fresh berries and granola, or use it as a smooth, tangy base for homemade dips and salad dressings during weekday meal prep.

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Chobani Flip Chocolate Haze Craze Greek Yogurt, 4.5 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Flip Chocolate Haze Craze Greek Yogurt, 4.5 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Flip Chocolate Haze Craze Greek Yogurt, 4.5 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Strawberry on the Bottom Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Oikos Pro Strawberry Flavored Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Oikos Pro Strawberry Flavored Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Oikos Pro Strawberry Flavored Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.96
    $0.19/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat 2% Milkfat with Strawberry Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz, 4 Count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.89
    $0.32/oz
  • Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz, 4 Count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.89
    $0.32/oz
  • Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz, 4 Count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.89
    $0.32/oz
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Dannon Light + Fit Greek Caramel Apple Pie Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
  • On Sale!
    Chobani Flip S'more S'mores Sweet Vanilla Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Dannon Light + Fit Greek Toasted Marshmallow Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
  • Dannon Light + Fit Greek Toasted Marshmallow Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
  • Dannon Light + Fit Greek Toasted Marshmallow Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Strawberry Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.68
    $2.79/lb
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Chobani Vanilla Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Raspberry Lemon Lowfat Greek Yogurt, 6.7 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.18/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Cabot Creamery Reduced Fat Vanilla Bean Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • On Sale!
    Chobani Flip Chocolate Covered Strawberry Flavored Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Flip Cinnamon French Toast Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Dannon Light + Fit Greek Lemon Meringue Fat Free Yogurt Limited Edition, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
  • locked-in price
    Chobani Blueberry on the Bottom Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Dannon Light + Fit Greek Raspberry Chocolate Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
  • On Sale!
    Chobani Black Cherry on the Bottom Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Coconut Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) with Honey Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Yoplait Original Red Raspberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Red Raspberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Red Raspberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Chobani Flip S'more S'mores Greek Yogurt Value Pack, 4.5 oz, 4 Count
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.33/oz
  • Chobani Lowfat Plain Greek Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • locked-in price
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Dannon Light + Fit Greek Strawberry Banana Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.23/oz
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Strawberry Cheesecake Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.68
    $0.17/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Flip Confetti Birthday Cake Flavored Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Flip Cookies & Cream Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Strawberry Kiwi Lowfat Greek Yogurt, 6.7 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.18/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th