Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Bear Naked Vanilla Almond Crisp Granola, 5g Protein, Fiber, 12  oz Bag
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.59
    $0.47/oz
  • Popsicle Tropicals Ice Pops, 18 count, 29.7 fl oz
    Sponsored
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.29
    $0.41 each
  • Talenti Alphonso Mango Dairy-Free Sorbetto, one pint
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Fudgsicle The Original Fudge Frozen Dairy Dessert Pops, 18 count, 29.7 fl oz
    Sponsored
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.29
    $0.25/fl oz
  • Quaker Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.69
    $0.30/oz
  • Quaker Chewy Granola Bars Less Sugar Chocolate Chip 0.84 Oz, 8 Ct
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.60/oz
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • 4 for $5.00
    Barilla Elbows n.41 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $1.99/lb
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Ronzoni No. 155 Pastina, 12 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.59
    $0.13/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Quaker Chewy Granola Bars Chocolate Chip 6.7 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.60/oz
  • Bowl & Basket Steam in Bag Broccoli Florets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.11/oz
  • Hanover Premium Vegetables Petite Broccoli Florets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Light Brown Sugar, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/lb
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Local Hive Clover Honey Blend, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
    was $12.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Quaker Instant Oatmeal Original 9.8 Oz, 10 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.69
    $0.38/oz
  • Bowl & Basket Green Beans, 2 lb bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
  • Bowl & Basket Elbow Pasta, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.08/oz
  • Bowl & Basket Cut Green Beans, no salt added, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • Bowl & Basket No Salt Added French Style Green Beans, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • Indian Head Enriched Old Fashioned Stone Ground White Corn Meal, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.06/oz
  • On Sale! Limit 4
    Pomi Chopped Tomatoes, 26.46 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.79
    $0.36/oz
  • PediaSure Grow & Gain Banana Shake, 8 fl oz, 6 Count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $15.39
    $0.32/fl oz
  • Quaker Chewy Yogurt Granola Bars Strawberry 1.23 Oz, 5 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.65/oz
  • Red Gold RedPack Tomato Puree, 29 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.69
    $0.00/g
  • Bowl & Basket Penne Pasta, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.08/oz
  • Hanover Silver Queen Style Steam-In-Bag White Sweet Corn, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/oz
  • Krunchy Melts Vanilla Meringues, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.50/oz
  • Bowl & Basket Steam in Bag Carrots, Corn, Green Beans & Peas Mixed Vegetables, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.11/oz
  • Tastykake Jelly Krimpets, 2 oz, 6 pack

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Hanover Steam-In-Bag Green & Red Peppers with Onion Strips Premium Vegetables, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.18/oz
  • 4 for $5.00
    Barilla Fettuccine n.6 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.01/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Dr. Oetker Créme Caramel Instant Dessert Mix, 3.7 oz
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.99
    $0.54/oz
  • Wholesome Pantry Organic Dark Red Kidney Beans, 15.5 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz