Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Roasted Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Hot 'N Spicy Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Yummy Dino Buddies The Original Dinosaur-Shaped Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.49
    $0.40/oz
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Restaurant Style Crispy Bites, 24 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • FULLY COOKED LIGHTLY BREADED CHICKEN BREAST ORIGINAL FILLETS
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Kidfresh Chicken Meatballs, 8 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.79
    $0.97/oz
  • Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.27/oz
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Garlic Parmesan Crispy Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Tyson Popcorn Chicken Bites Cup, 5.3 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.85/oz
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Lemon Pepper Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Yummy Dino Buddies The Original Dinosaur-Shaped Chicken Breast Nuggets, 56 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.19
    $0.29/oz
  • Bowl & Basket Uncooked Chicken Wings, 2.5 lbs

    Open Product Description
    $7.99
    $3.20/lb
  • On-Cor Breaded & Cooked Chicken Nibblers Value Pack, 36 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.22/oz
  • Tyson Frozen Crispy Chicken Breast Strips, 25 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.40/oz
  • Perdue Crispy Chicken Strips, 26 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Restaurant Style Crispy Fillets, 24 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Tyson Fully Cooked Spooky Nuggets Breaded Shaped Chicken Patties, 27 oz Bag
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.30/oz
  • Perdue Chicken Popcorn, 26 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • Tyson Any'tizers Frozen Crispy Chicken Fries, 26.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.41/oz
  • On-Cor Breaded & Cooked Chicken Breast Patties with Rib Meat Value Pack, 35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.23/oz
  • Tyson Frozen Dino Nuggets, 29 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.99
    $0.28/oz
  • Tyson Fully Cooked Chicken Nuggets, 29 oz. (Frozen)
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.99
    $0.28/oz
  • Foster Farms Take Out Sweet Chipotle Crispy Chicken Wings, Frozen - 64 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.75/oz
  • White Castle Original Chicken Rings, 20 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.69
    $0.63/oz
  • Perdue Chicken Patties, 28.8 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.49
    $0.26/oz
  • Perdue Chicken Plus Dino Chicken & Vegetable Nuggets 22 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.34/oz
  • On-Cor Breaded & Cooked Chicken Strips Value Pack, 36 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.22/oz
  • Tyson Eagles Nuggets, 64 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $0.23/oz
  • Just Bare Oven Roasted Original Chicken Breast Bites, 19.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.62/oz
  • Tyson Any'tizers Buffalo Style Boneless Chicken Bites, 24 oz (Frozen)
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Tyson Any’tizers Frozen Crispy Boneless Chicken Bites, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Tyson Frozen Grilled Chicken Breast Strips, 22 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $9.99
    $0.45/oz