Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Lay's Potato Chips Classic 1 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • On Sale!
    HERR'S Honey BBQ Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pringles Original Potato Crisps, 2.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $0.82/oz
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Cracked Pepper & Sea Salt Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    HERR'S Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pringles Snack Cups Cheddar Cheese Potato Crisps, 0.74 oz, 12 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $1.02/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 1 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • On Sale!
    HERR'S Crisp 'n Tasty Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Wise Golden Potato Honey BBQ Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    HERR'S Barbecue Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Ruffles Potato Chips Flamin' Hot Cheddar & Sour Cream Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pringles Party Stack Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 7.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.42/oz
  • Bowl & Basket Original Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pringles Sharp White Cheddar Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.42/oz
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 12 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $10.00
    Herr's Ripples Potato Chips Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Utz Barbeque Potato Chips 1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.69
    $0.69/oz
  • 3 for $6.00
    Cape Cod Sea Salt & Vinegar Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Ruffles Potato Chips Smokehouse BBQ Naturally And Artificially Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Miss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Smokehouse BBQ Flavored 1 3/8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.99
    $0.72/oz
  • Utz Original Potato Chips 1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.69
    $0.69/oz
  • Utz Red Hot Potato Chips 1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.69
    $0.69/oz
  • 2 for $9.99
    Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 12 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Lay's Wavy Potato Chips Original 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 12 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $10.00
    Herr's Barbecue Flavored Potato Chips Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Utz Ripples Sour Cream & Onion Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • On Sale!
    Herr's Creamy Dill Pickle Ripple Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    HERR'S Salt & Vinegar Potato Chips, 8.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Lay's Kettle Cooked Potato Chips Original Sea Salt 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Ruffles Potato Chips Sea Salt, 6 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz