Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 1 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 1 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 1 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • 2 for $9.99
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Honey Flavored Cheese Curls Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Honey Cheese Flavored Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Jalapeño Poppers Flavored Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Jalapeño Poppers Flavored Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Jalapeño Poppers Flavored Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Limon Flavored 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Hippeas Vegan White Cheddar Flavored Chickpea Puffs Party Size, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $1.00/oz
  • locked-in price
    Jax Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks Puffed Curls, 1 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Cheese Balls, 17 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.35/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Siete Queso Grain Free Puff Snacks, 4 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.59
    $1.15/oz
  • Bachman Jax Puffed Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.53/oz
  • On Sale!
    Utz Cheddar Cheese Curls, 8.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.82/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.82/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.82/oz
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls Party Size, 13 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.41/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Herr's Original Pork Rinds, 3 3/4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • 2 for $5.00
    Like Air Salted Caramel Flavored Puffcorn Limited Edition, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.50
    $0.63/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Funyuns Onion Flavored Rings Regular 3/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.66
    $0.88/oz
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Party Size!, 15 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Funyuns Onion Flavored Rings Original 8 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.70/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Moon Cheese Oh My Gouda Bites, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $2.00/oz
  • Hippeas Blast! Blazin' Hot Flavored Chickpea Puffs, 3.75 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.69
    $0.98/oz
  • 2 for $5.00
    Like Air Cinnamon Bun Flavored Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.63/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $5.00
    Like Air Cinnamon Bun Flavored Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.63/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $5.00
    Like Air Cinnamon Bun Flavored Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.63/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $5.00
    Like Air Classic Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.63/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Sensible Portions Garden Veggie White Cheddar Flavored Baked Corn Puffs, 3.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.93/oz
  • Moon Cheese Get Pepper Jacked Bites, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $2.00/oz
  • Chester's Puffed Corn Snacks Cheese Flavored 4 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
  • Parks Famous Flavor Tender Style Original Pork Cracklins Chicharrones, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.76/oz
  • Pirate's Booty Cheddar Blast! Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/oz
  • Funyuns Onion Flavored Rings Regular 2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • Calbee Harvest Snaps Creamy & Mellow White Cheddar Flavored Crisps, 3.0 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.90/oz
  • 2 for $6.00
    Wise Cheez Doodles Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.33/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th