Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Lay's Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.55/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.46/oz
  • Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.90/oz
  • Popchips BBQ Flavored Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.90/oz
  • Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.49
    $0.90/oz
  • Lay's Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.02/g
  • Chex Mix Hot & Spicy Snack Mix, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
  • Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.12/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 1 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • PopCorners Popped-Corn Snacks White Cheddar Flavored 7 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • SunChips Whole Grain Snacks Original 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.03/g
  • Doritos Tortilla Chips Cool Ranch Flavored 1 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Bowl & Basket Original Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Doritos Tortilla Chips Ultimate Garlic Parm Flavored, 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • Lay's Potato Chips Classic 1 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Ruffles Potato Chips Original 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
  • Boulder Canyon Avocado Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 5.25 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.96/oz
  • Stacy's Baked Pita Chips Cinnamon Sugar 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.29
    $0.59/oz
  • HERR'S Baked! Original Potato Crisps, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • HERR'S Crisp 'n Tasty Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • Lay's Kettle Cooked Potato Chips Mesquite BBQ Flavored 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • Wise Golden Potato Original Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.64/oz
  • Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
  • Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
  • Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
  • Cape Cod Lemon Herb Butter Kettle Cooked Potato Chips Limited Edition, 6.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.81/oz
  • Stacy's Baked Pita Chips Sea Salt 7.33 Oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.59/oz
  • HERR'S Ripples Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • Tostitos Cantina Tortilla Chips Thin & Crispy 8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.21/oz
  • On The Border Café Style Tortilla, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz