Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • M&M's Peanut Chocolate Candies, 1.74 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $1.03/oz
  • Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • On Sale! Limit 4
    Beyond Good Madagascar Pure Dark Single Origin Chocolate, 2.64 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.69
    $1.78/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $1.00/oz
  • Mezcla Hazelnut Chocolate Puff-Crispy Bar, 1.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $2.69
    $1.92/oz
  • PayDay Peanut Caramel Bar Snack Size, 11.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.56/oz
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
  • BeeMax Angel Hair Style Chocolate, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $12.99
    $2.00/oz
  • Chocolove Cherries & Almonds in Dark Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.49
    $1.72/oz
  • Chocolove Milk Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.49
    $1.72/oz
  • Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar Snack Size, 6.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.49
    $0.95/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Family Size, 18.08 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
  • M&M's Peanut Butter Chocolate Candies Family Size, 17.20 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.64/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Harry Potter Funko Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, .7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups, 2 count, 1.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • Goobers, Roasted Peanuts and Milk Chocolate, Movie Theater Candy Box, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Charles Tiki Gold Coconut Craze Chocolates, 1.05 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.85/oz
  • Hershey's Kisses Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.80/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Ferrero Minis Assorted Candy, 9.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $5.99
    $0.63/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • M&M'S Milk Chocolate Candies Fun Size, 10.53 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Fun Size, 10.57 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
  • M&M'S Pretzel Milk Chocolate Candy Bag
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.88/oz
  • Reese's Miniature Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Candy Share Pack, 9.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.73/oz
  • SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
  • On Sale! Limit 4
    Beyond Good Toasted Hazelnut Uganda Single Origin Chocolate, 2.64 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $1.78/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.34/oz
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate King Size, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.10/oz
  • Snickers Crunchy Peanut Butter Squares Bar Share Size, 4 count, 3.56 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.84/oz
  • Storck Werther's Original Sugar Free Caramel Chocolate Flavored Hard Candies, 2.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.27/oz