Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • locked-in price | Limit 4
    Pepsi Prebiotic Cola Cherry Vanilla 12 Fl Oz
    locked-in price
    Digestive Support
    Vegan

    Open Product Description
    $0.99
    $0.08/fl oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Olipop Cherry Vanilla Soda, 12 fl oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
  • Activia Strawberry Banana Probiotic Low Fat Yogurt Drink, 7 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.26/fl oz
  • Activia Peach Probiotic Low Fat Yogurt Drink, 7 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.01/ml
  • Activia Mango Probiotic Low Fat Yogurt Drink, 7 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.26/oz
  • 2 for $6.00
    GT's Living Foods Alive Ginger Turmeric Ancient Mushroom Elixir, 16 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Greens Be Amazing Peach Mango Daily Greens Drink, 12 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/fl oz
  • Olipop Banana Cream Soda, 12 fl oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
  • 3 for $5.00
    Poppi Prebiotic Soda Grape, 12 Fl Oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Olipop Tropical Punch Soda, 12 fl oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
  • Bragg Organic Concord Grape & Hibiscus Prebiotic Apple Cider Vinegar, 16 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    KeVita Ginger Live Probiotic Kombucha, 15.2 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.39
    $0.22/fl oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    KeVita Tart Cherry Live Probiotic Kombucha, 15.2 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.39
    $0.22/fl oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • GT's Synergy Gingerade Raw Kombucha, 48 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $10.99
    $0.23/fl oz
  • 2 for $6.00
    GT's Synergy Guava Goddess Raw Kombucha, 16 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $5.00
    Poppi Prebiotic Soda Orange Cream, 12 Fl Oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Culture Pop Ginger Lemon Turmeric Probiotic Soda, 12 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.00
    $0.17/fl oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Olipop Cream Soda, 12 fl oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
  • Olipop Orange Squeeze Soda, 12 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
  • Activia Strawberry Probiotic Low Fat Yogurt Drink, 7 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.01/ml
  • Poppi Prebiotic Soda Strawberry Lemon, 12 Fl Oz, 4 Count
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.99
    $0.17/fl oz
  • Remedy Organics Cacao Essentials 100% Plant Based Shake, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $8.99
    $0.28/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    KeVita Pineapple Peach Live Probiotic Kombucha, 15.2 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.39
    $0.22/fl oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    GT's Synergy Mystic Mango Raw Kombucha, 16 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    SYNERGY Peach Paradise Kombucha, Organic, 16oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Health-Ade Kombucha Pink Lady Apple Bubbly Probiotic Tea, 16 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.39
    $0.21/fl oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    GT's Synergy Cosmic Cranberry Raw Kombucha, 16 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    GT's Synergy Island Bliss Raw Kombucha, 16 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    GT's Alive Root Beer Ancient Mushroom Elixir, 16 fl oz

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Specialty Cream Soda Swirl Flavored Organic Prebiotic and Probiotic Soda, 12 fl oz
    locked-in price
    Organic
    High Fiber

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/fl oz
  • Olipop Classic Root Beer Soda, 12 fl oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz