Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Silk Original Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.07/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Impossible Burger Patties, 2 count, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • MorningStar Farms Savory Garden Veggie Vegan Burgers, 4 count, 9.5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
  • Planet Oat Coffee Cake Oatmilk Creamer, 32 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.69
    $0.15/fl oz
  • Silk Dairy-Free Vanilla Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.29
    $0.20/fl oz
  • Country Crock Calcium 35% Vegetable Oil Spread, 45 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.16/oz
  • On Sale! Limit 4
    Impossible Ground Beef, 12 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • So Delicious Dairy Free Vanilla Coconut Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.59
    $0.49/oz
  • Bob's Red Mill Organic Steel Cut Oats, 24 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.23/oz
  • Chobani Extra Creamy Oatmilk, 52 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.59
    $0.09/fl oz
  • Violife Just Like Smoked Provolone Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $0.89/oz
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.01/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Wholesome Pantry Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.79
    $0.04/fl oz
  • Silk Vanilla Almondmilk Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • On Sale!
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread Family Size!, 4 lb 3.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $1.54/lb
    was $6.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • I Can't Believe It's Not Butter! Creamy! Light 27% Oils Buttery Spread, 15 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.79
    $0.32/oz
  • Bob's Red Mill Steel Cut Oats, 24 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.18/oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.19
    $0.07/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.19
    $2.22 each
  • Planet Oat Original Oatmilk, 52 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.08/fl oz
  • Evolve Double Chocolate Protein Shake, 11 fl oz

    Open Product Description
    $11.49
    $0.26/fl oz
  • MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties Value Pack, 8 count, 20 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $10.99
    $0.55/oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.07/fl oz
  • Silk Dairy-Free Vanilla Soymilk Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • So Delicious Dairy Free Key Lime Coconut Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.59
    $0.49/oz
  • On Sale! Limit 4
    Trubar Get in My Belly PB & Jelly Protein Bar, 1.76 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.19
    $1.24/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Just Egg Folded Plant Eggs, 4 Count, 2 oz
    Plant Based
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Ripple Dairy-Free Unsweetened Original Plant-Based Milk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.19
    $0.13/fl oz
  • MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Unsweetened Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.84
    $0.06/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Silk Organic Unsweet Soymilk, 64 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.09/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, 96 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.29
    $0.04/fl oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, 96 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.29
    $0.04/fl oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Silk Original Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.79
    $0.09/fl oz
  • Country Crock Plant Butter with Avocado Oil, 4 count 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.34/oz