All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • No High Fructose Corn Syrup
    Remove No High Fructose Corn Syrup
Sort by
  • locked-in price
    Jell-O Vanilla Instant Pudding & Pie Filling, 3.4 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.44/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Potatoes, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Apple 100% Juice, 64 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.03/fl oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Black Bear White American Cheese
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $5.99/lb
    $5.99/lb
    was $7.49/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Checkers Rally's Famous Seasoned Fries, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.14/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme Premium Honey Wheat Bread, 20 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.10/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Gold's Classic Russian Borscht, 24 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/fl oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Large Raw Shrimp, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Green Beans, 12 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme Potato Bread, 22 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.11/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Daisy Pure & Natural Sour Cream, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Martin's Potato Bread
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.99
    $0.17/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Ez-Peel Jumbo Raw Shrimp, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $17.98
    $8.99/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee Honey Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.05/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Progresso Vegetable Classics Tomato Basil Soup, 19 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Gatorade Thirst Quencher Fruit Punch Naturally Flavored 12 Fl Oz, 12 Count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $10.15
    $0.07/fl oz
    was $12.15
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Jimmy Dean Premium Hickory Smoked Thick Cut Bacon, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Progresso Vegetable Classics Lentil with Roasted Vegetables Soup, 19 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Finely Shredded Mexican Blend Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid 1% Lowfat Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $8.98/gal
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.72
    Snapple Fruit Punch Juice Drink, 16 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.63
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Raw Shrimp, Large, 62-80 Shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $17.98
    $8.99/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 27th