Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Pepperidge Farm Goldfish Dynamic Duo Baked Snack Crackers Variety, 0.9 oz, 20 count

    Open Product Description
    $8.99
    $0.50/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Pepperidge Farm Goldfish Dynamic Duo Baked Snack Crackers Variety, 0.9 oz, 20 count

    Open Product Description
    $8.99
    $0.50/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Pepperidge Farm Goldfish Dynamic Duo Baked Snack Crackers Variety, 0.9 oz, 20 count

    Open Product Description
    $8.99
    $0.50/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Premium Soup & Oyster Crackers, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.39
    $0.49/oz
  • Cheez-It Classic Mix Baked Snack Crackers, 28.74 oz, 30 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $17.29
    $0.60/oz
  • Cheez-It Classic Mix Baked Snack Crackers, 28.74 oz, 30 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $17.29
    $0.60/oz
  • Cheez-It Classic Mix Baked Snack Crackers, 28.74 oz, 30 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $17.29
    $0.60/oz
  • 2 for $7.00
    Town House Pretzel Flip Sides Minis House Seasoned Oven Baked Crackers, 10.2 oz
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Toasteds Rosemary & Olive Oil Crackers, 8 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • 2 for $7.00
    Club Minis Original Crackers, 11 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Club Minis Original Crackers, 11 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Club Minis Original Crackers, 11 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Town House Light and Buttery Original Oven Baked Crackers, 13.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.32/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • WHEAT THINS Original Snacks, Whole Grain Wheat Crackers, Snack Crackers, Party Size, 20 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.35/oz
  • Cheez-It Grab 'n Go Original Cheese Crackers, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • Cheez-It Grab 'n Go Original Cheese Crackers, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • Cheez-It Grab 'n Go Original Cheese Crackers, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Grooves Sharp White Cheddar Crunchy Snack Crackers Pantry Size, 9 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 1.38 oz Snack Pack
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.27/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • Cheez-It Grab 'n Go White Cheddar Baked Snack Crackers, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • Cheez-It Grab 'n Go White Cheddar Baked Snack Crackers, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • Cheez-It Grab 'n Go White Cheddar Baked Snack Crackers, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • WHEAT THINS Reduced Fat Snacks, Whole Grain Wheat Crackers, Snack Crackers, Family Size, 12.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health
    Whole Grain

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
  • Town House Light and Buttery Original Oven Baked Crackers Family Size, 6 count, 20.7 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.34/oz
  • 2 for $7.00
    Club Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.32/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Good Thins Gluten Free Simply Salt Rice Snacks, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $1.23/oz
  • Nabisco Better Cheddars Baked Snack Crackers, 6.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.66/oz
  • Nabisco Ritz Fresh Stacks Crackers Variety Pack, 6 count, 8.85 oz

    Open Product Description
    $4.29
    $0.48/oz
  • Nabisco Ritz Roasted Garlic Fresh Stacks Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • Ritz Bits Cheese Cracker Sandwiches, 8.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.49/oz
  • Ritz Fresh Stacks Zesty Herb Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • Ritz The Original Crackers, 10.3 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.42/oz
  • Ritz The Original Crackers, 10.3 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.42/oz
  • Ritz The Original Crackers, 10.3 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.42/oz
  • RITZ Whole Wheat Crackers, Snacks for Kids and Adults, Lunch Snacks, 12.9 oz
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.33/oz
  • Wheat Thins Low Sodium Hint of Salt Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • WHEAT THINS Reduced Fat Snacks, Whole Grain Wheat Crackers, Snack Crackers, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • On Sale!
    Goldfish Cinnamon Roll Baked Grahams, 6.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goldfish Frank's RedHot Original Flavored Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dare Cabaret Crisp & Buttery Crackers, 6.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.49/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Cinnamon Graham Crackers, 3 count, 14.4 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.59
    $0.18/oz
  • Goya Sociales Original Crackers, 9 count, 8.57 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.89
    $0.22/oz
  • Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers, 2.65 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.49/oz
  • RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, 4g Protein, Lunch Snacks, 20 Snack Packs (6 Crackers Per Pack)
    Plant Based
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $9.49
    $0.34/oz
  • Goya Premium Soda Crackers, 23 count, 21 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $0.40/oz