Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet, Tray Wrapped

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Seafood Department Wild Caught Lobster Tail, 4 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $1.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Tray Wrapped Whole Cleaned Porgies
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99/lb
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Tray Wrapped Whole Cleaned Porgies
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99/lb
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Tray Wrapped Whole Cleaned Porgies
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99/lb
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Ocean Legacy Claw Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $17.99
    $1.12/oz
  • Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $39.99
    $2.50/oz
  • Louis Kemp Chunk Style Crab Delights, 8 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Shrimp Cocktail, Ready to Eat, 8oz

    Open Product Description
    $7.00
    $0.88/oz
  • Shrimp Cocktail, Ready to Eat, 8oz

    Open Product Description
    $7.00
    $0.88/oz
  • Shrimp Cocktail, Ready to Eat, 8oz

    Open Product Description
    $7.00
    $0.88/oz
  • Bowl & Basket Atlantic Salmon Center Cut Portions Boneless & Skinless, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $25.98
    $12.99/lb
  • Frozen Seafood Department Swai Fillet, 1 pound

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Trans Ocean Seafood Snackers, 3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $0.99
    $0.33/oz
  • Cape Gourmet Salad Style Crab Flavored Seafood, 1 lb
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Cape Gourmet Salad Style Crab Flavored Seafood, 1 lb
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Cape Gourmet Salad Style Crab Flavored Seafood, 1 lb
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • locked-in price
    Fresh Norwegian Salmon Portion, 5 oz
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Lobster Tails, 16 oz, 4 Pack

    Open Product Description
    $27.96
    $1.75/oz
    was $35.96
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • North Coast Seafoods Culinary Reserve Premium Hand Picked Claw Crab Meat, 16 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $17.99
    $17.99/lb
  • Whiting Fresh, 1 pound

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Catfish Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Fresh North Atlantic Sea Scallops
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $29.99/lb
    $29.99/lb
    Final cost based on weight
  • Sockeye Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $19.99/lb
    $19.99/lb
    Final cost based on weight
  • Trans Ocean Flake Style Classic Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Whiting Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry Cooked Shrimp Ring with Cocktail Sauce, 26 - 31 shrimp per tray, 26 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
  • Wholesome Pantry Cooked Shrimp Ring with Cocktail Sauce, 26 - 31 shrimp per tray, 26 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
  • Wholesome Pantry Cooked Shrimp Ring with Cocktail Sauce, 26 - 31 shrimp per tray, 26 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
  • Store Made Cajun Salmon
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99/lb
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Middleneck Clams, 36 count
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99
  • locked-in price | Limit 4
    Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $19.99
    $2.50/oz
    was $21.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket 21/25 EZ Peel Shrimp

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $11.49/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight