Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 1 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Herr's Chomz Crunchy Cheesy Cheddaboom! Creamy Cheddar Cheese Flavored Snack, 1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.75
    $0.75/oz
  • On Sale!
    Herr's Jalapeño Poppers Flavored Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Honey Cheese Flavored Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Honey Flavored Cheese Curls Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Herr's Foods Inc. Cheese Curls Chips, 1.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.75
    $0.60/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Regular 1 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Herr's Red Pepper Pork Cracklin Dippers, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.00/oz
  • Herr's Hot'n Honey Flavored Cheese Curls Flavored Corn Snacks, 2 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $0.98/oz
  • Herr's Hot'n Honey Flavored Cheese Curls Flavored Corn Snacks, 2 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $0.98/oz
  • Herr's Hot'n Honey Flavored Cheese Curls Flavored Corn Snacks, 2 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $0.98/oz
  • On Sale!
    Herr's Old Bay Seasoned Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Herr's Onion Flavored Rings, 2 1/8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $1.26/oz
  • Carolina Country Snacks Original Fried Pork Rinds, 3.25 oz

    Open Product Description
    $2.49
    $0.77/oz
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored, 6 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Herr's Smokin' Hot Pork Rinds, 3 3/4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.80/oz
  • On Sale!
    Herr's Cheese Balls, 17 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.40/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Tangy & Zesty Tomato Basil Flavored Crisps Sharing Size, 8.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Jax Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks Puffed Curls, 1 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Cheese Flavored Snacks Lay's Sweet Southern Heat Barbecue 8 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Crunchy Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored 8 1/2 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Crunchy Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored, 6 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chester's Puffed Corn Snacks Cheese Flavored 4 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
  • Herr's Original Pork Cracklin Dippers, 3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.00/oz
  • Herr's Original Pork Rinds, 3 3/4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • Pirate's Booty Smart Puffs Cosmic White Cheddar Corn Puffs, 4.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.66/oz
  • Golden Flake Barbecue Flavored Chicharrones Fried Pork Skins, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.67/oz
  • Herr's Baked Cheese Curls, 2 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $0.98/oz
  • On Sale!
    Wise Cheez Doodles Baked Puffs White Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 7/8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.75/oz
  • Goya Hot N' Spicy Chicharrones Fried Pork Rinds, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.09
    $0.70/oz
  • Takis Pix Fuego Hot Chili Pepper & Lime Snack, 2.875 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.89
    $0.66/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.19
    $0.72/oz