Find the right formula for your baby's needs. Gentle formulas ease fussiness, gas, and spit-up, hypoallergenic and lactose-free options support sensitive tummies, and standard milk-based formulas cover everyday feeding. Options are available in powder, liquid concentrate, and ready-to-feed.

Filter Results

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Similac Advance OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.4 oz

    Open Product Description
    $26.99
    $2.18/oz
  • Similac Advance OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.4 oz

    Open Product Description
    $26.99
    $2.18/oz
  • Similac Advance OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.4 oz

    Open Product Description
    $26.99
    $2.18/oz
  • Similac Sensitive OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $26.99
    $2.16/oz
  • Similac Alimentum Hypoallergenic Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $51.99
    $4.30/oz
  • Similac Alimentum Hypoallergenic Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $51.99
    $4.30/oz
  • Similac Alimentum Hypoallergenic Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $51.99
    $4.30/oz
  • Enfamil A.R. Infant Formula, Clinically Proven to Reduce Reflux & Spit-Up in 1 Week, 12.9 Oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $40.99
    $3.18/oz
  • Similac Soy Isomil OptiGro Soy-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $28.99
    $2.34/oz
  • Enfamil Nutramigen Hypoallergenic Baby Formula with Iron, Lactose Free, 12.6 Oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $48.99
    $3.89/oz
    Limit 4 item per order
  • Enfamil Nutramigen Hypoallergenic Baby Formula with Iron, Lactose Free, 12.6 Oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $48.99
    $3.89/oz
    Limit 4 item per order
  • Enfamil Nutramigen Hypoallergenic Baby Formula with Iron, Lactose Free, 12.6 Oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $48.99
    $3.89/oz
    Limit 4 item per order
  • Similac NeoSure OptiGro Infant Formula with Iron Milk-Based Powder, 0-12 Months, 13.1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Halal

    Open Product Description
    $40.99
    $3.13/oz
  • Similac Total Comfort OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
    $2.14/oz
  • Similac Advance OptiGro Milk-Based Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $0.41/fl oz
  • Enfamil Nutramigen Hypoallergenic Baby Formula with Iron, Lactose Free, 19.8 Oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $67.99
    $3.43/oz
  • Enfamil Nutramigen Hypoallergenic Baby Formula with Iron, Lactose Free, 19.8 Oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $67.99
    $3.43/oz
  • Enfamil Nutramigen Hypoallergenic Baby Formula with Iron, Lactose Free, 19.8 Oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $67.99
    $3.43/oz
  • Similac NeoSure OptiGro Milk-Based Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.49
    $0.55/fl oz
  • Enfamil Infant Formula, Milk-based Baby Formula with Iron, Omega-3 DHA & Choline, 12.5 Oz

    Open Product Description
    $26.99
    $2.16/oz
  • Enfamil NeuroPro Gentlease Baby Formula, Reduce Fussiness, Crying, Gas & Spit-up in 24 Hrs, 19.5 Oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $44.99
    $2.25/oz
  • Enfamil Gentlease Easy to Digest Baby Formula for Easing Fussiness, Gas, Spit-up, 12.4 Oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $34.99
    $2.82/oz
  • Enfamil Gentlease Easy to Digest Baby Formula for Easing Fussiness, Gas, Spit-up, 12.4 Oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $34.99
    $2.82/oz
  • Enfamil Gentlease Easy to Digest Baby Formula for Easing Fussiness, Gas, Spit-up, 12.4 Oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $34.99
    $2.82/oz
  • Enfamil Nutramigen Hypoallergenic Baby Formula with Iron, Lactose Free, 32 Fl Oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $22.99
    $0.72/fl oz
    Limit 4 item per order
  • Nido Excella Gold Toddler Milk Beverage, from 1+ years, 28.2 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $21.99
    $0.78/oz
  • Similac Soy Isomil OptiGro Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $16.69
    $0.52/fl oz
  • Similac Advance OptiGro Milk-Based Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 13 fl oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.61/fl oz
  • Enfamil NeuroPro Gentlease Baby Formula, Reduces Fussiness, Crying, Gas & Spit-up in 24 Hrs, 2 Fl Oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $11.99
    $1.00/fl oz
  • Kendamil Infant Formula, 0-12 Months, 28.2 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $40.69
    $1.44/oz
  • Similac 360 Total Care Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 20.1 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $42.99
    $2.14/oz
  • Similac 360 Total Care Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 29.8 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $61.99
    $2.08/oz