Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Party Size!, 15 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Party Size!, 15 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Party Size!, 15 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Chester's Puffcorn Puffed Corn Snacks Butter Artificially Flavored 3 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Jalapeño Poppers Flavored Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Honey Flavored Cheese Curls Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Honey Cheese Flavored Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Honey Cheese Flavored Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Honey Cheese Flavored Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $5.00
    Like Air Pancake Flavored Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.63/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Cheetos Baked Cheese Flavored Snacks Crunchy Cheese Flavored 7 5/8 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.52/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.82/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.82/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.82/oz
  • On Sale!
    Herr's Cheese Balls, 17 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.35/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Regular 1 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • 4 for $8.00
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Unique Snacks Honey Mustard Puffzels, 4.8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.69
    $0.77/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Mac 'N Cheese Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $5.00
    Like Air Classic Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.63/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Herr's Red Pepper Pork Cracklin Dippers, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.00/oz
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 15 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bachman Jax Puffed Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.53/oz
  • 4 for $8.00
    Cheetos Simply NKD Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin Hot 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored, 6 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
  • On Sale!
    Parks Famous Flavor Tender Style Original Pork Cracklins Chicharrones, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Herr's Original Pork Cracklin Dippers, 3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.00/oz
  • Herr's Original Pork Cracklin Dippers, 3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.00/oz
  • Herr's Original Pork Cracklin Dippers, 3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.00/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 1 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.33/oz
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Creamy & Mellow White Cheddar Flavored Crisps Sharing Size, 8.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Tangy & Zesty Tomato Basil Flavored Crisps Sharing Size, 8.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Utz Baked Cheddar Cheese Balls, 23 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.28/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.48/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Wilde Himalayan Pink Salt Protein Chips, 2.25 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $2.35/oz
  • 4 for $8.00
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Funyuns Onion Flavored Rings Regular 5 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.95/oz
  • Siete Queso Grain Free Puff Snacks, 4 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.59
    $1.15/oz
  • On Sale!
    Wise Cheez Doodles Baked Puffs Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.38/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Oct 4th