All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.21/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.23/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Cinnamon Crispy Squares Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 12.2 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.19
    $0.18/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.23/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Golden Grahams Retro Recipe Cereal Large Size, 1 lb 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.21/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Reese's Puffs Sweet & Crunchy Corn Puffs Large Size, 1 lb 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.21/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Multi Grain Lightly Sweetened Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cocoa Puffs Naturally Flavored Frosted Corn Puffs Large Size, 15.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.21/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Protein Honey Nut Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 12
    Nature Valley Fruit & Nut Cranberry & Pomegranate Chewy Trail Mix Granola Bars, 1.1 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.19
    $0.48/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 12
    Nature Valley Crunchy Oats 'N Dark Chocolate Granola Bars, 1.49 oz, 6 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.19
    $0.36/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Oat Crunch Cinnamon Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.19/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 12
    Nature Valley Fruit & Nut Dark Chocolate Chewy Trail Mix Granola Bars, 1.2 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.19
    $0.43/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 1.51 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $0.15/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $6.79
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Barilla Spaghetti Whole Grain Wheat Pasta, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 12
    Kellogg's Froot Loops Original Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 8.9 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.39/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $12.00
    Belvita Chocolate Crunchy Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.69
    $0.53/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Jolly Time Healthy Pop Natural Butter Flavor Microwave Popcorn Mini Bags, 1.2 oz, 10 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Oat Crunch Oats 'N Honey Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.19/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 12
    Nature Valley Crunchy Apple Crisp Granola Bars, 1.49 oz, 6 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.19
    $0.36/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cakes Power Cup Cinnamon & Maple Flapjack, 2.26 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.99
    $0.88/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $7.00
    Act II Xtreme Butter Microwave Popcorn, 2.75 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.23/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    TEDDY GRAHAMS Honey Graham Snacks, Kids Snacks, 10 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Wise White Cheddar Flavored Popcorn, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th