All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • On Sale!
    StarKist Chunk White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.29
    $0.26/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Matiz Natural Lemon Essence Wild Sardines, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $1.05/oz
    was $7.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Lärabar Cashew Cookie Bar, 1.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.88/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Owyn Vanilla Shakes, 11.15 fl oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.11/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Dino Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free

    Open Product Description
    $2.79
    $0.23/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Orgain 30g Plan Protein Chocolate Flavored Complete Protein Powder, 20.2 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $25.99
    $1.29/oz
    was $29.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Orgain 30g Plant Protein Vanilla Flavored Complete Protein Powder, 20.2 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $25.99
    $1.29/oz
    was $29.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Lärabar Peanut Butter Cookie Bar, 1.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.88/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Field Roast Signature Stadium Plant-Based Hot Dog, 10 oz
    Plant Based
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.53/oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.84
    $0.06/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Elbows Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Farfalle Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rotini Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    OWYN Elite Pro Chocolate Shakes, 11.15 fl oz, 4 count
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.11/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Chosen Foods Classic Mayo, 12 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    OWYN Chocolate Complete Nutrition Shake, 11.15 fl oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.11/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    OWYN Cookies & Creamless Non-Dairy Protein Shake, 11.15 fl oz, 4 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    OWYN Dark Chocolate Non-Dairy Protein Shake, 11.15 fl oz, 4 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Made Good Organic Chocolate Chip Granola Bites Value Pack, 0.85 oz, 10 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.82/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Mushroom Risotto Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Super Greens Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Sweet Potato Littles, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Unsweetened Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.84
    $0.06/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Homestyle Dairy Free Heavy Whipping Cream Alternative, 16.9 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.18/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Gluten Free Mini Pretzels, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Gluten Free Pretzels Sticks, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Gluten Free Snaps Pretzels, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Matiz Wild Spicy Sardines with Piri Piri Pepper in Olive Oil, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $1.05/oz
    was $7.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Elbows Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Fettuccine Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 4th