All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Yellow Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Loin Chops, Bone In, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.97 avg/ea
    $1.99/lb
    was $11.37 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $4.19/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breast Tenderloins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.19 avg/ea
    $4.19/lb
    was $5.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 6 lbs
    USDA Choice Beef Loin New York Strip Steak, Bone In, Average Weight 2 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $17.98 avg/ea
    $8.99/lb
    was $23.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    PERDUE PERFECT PORTIONS Boneless Skinless Chicken Breast All Natural (1.5 .)
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Wingettes
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.28 avg/ea
    $3.49/lb
    was $8.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Chicken Drumsticks Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.19 avg/ea
    $1.29/lb
    was $9.07 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Rib End Pork Loin Chop, Bone In, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $2.36 avg/ea
    $1.89/lb
    was $3.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 6 lbs
    USDA Choice Beef Loin T-Bone Steak, Bone In, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $11.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.41/fl oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Certified Angus Beef Chuck Short Ribs, Bone In, Average Weight 1.25lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 8% Fat Boneless Skinless Chicken Thigh Filets Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.64 avg/ea
    $3.00/lb
    was $12.36 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Pork Shoulder Picnic, Chunked, Bone In, Average Weight 2 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.78 avg/ea
    $2.39/lb
    was $5.18 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.87 avg/ea
    $2.99/lb
    was $14.82 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Ocean Legacy Claw Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $14.99
    $0.94/oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 6 lbs
    USDA Choice Beef Loin Porterhouse Steak, Bone In, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $11.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Chicken Thighs
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $2.54 avg/ea
    $1.69/lb
    was $3.74 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Chairman's Reserve Prime Center Cut Pork Loin Chops, Bone In, Family Pack, Average Weight 3.5 lb Pac
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.97 avg/ea
    $2.49/lb
    was $13.73 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Avocados, 5 count bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Fresh Pork Picnic, Bone In, Sliced, Average Weight 2 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.58 avg/ea
    $2.29/lb
    was $4.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Boneless & Skinless Salmon Portions, 16 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
    was $10.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 6 lbs
    Certified Angus Beef Loin Porterhouse Steak, Bone In, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.74 avg/ea
    $10.99/lb
    was $17.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Chairman's Reserve Prime Center Cut Pork Loin Chops, Bone In, Average Weight 1.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.49 avg/ea
    $2.99/lb
    was $6.74 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Birds Eye Steamfresh Broccoli Florets, 10.8 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.18/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $8.00
    Fresh Express Kit Caesar Supreme Salad, 10.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Paleo

    Open Product Description
    $2.67
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th