All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • 4 for $5.00
    Barilla Spaghetti Whole Grain Wheat Pasta, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Goya Red Kidney Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 12
    Kellogg's Froot Loops Original Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 8.9 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.39/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Jolly Time Healthy Pop Natural Butter Flavor Microwave Popcorn Mini Bags, 1.2 oz, 10 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Kashi Strawberry Banana Smoothie Loops Breakfast Cereal, Whole Grain, 12.7 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.39/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 12
    Kellogg's Raisin Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 16.1 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 12
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Little Bites Original Breakfast Cereal, Kids Cereal, 14.8 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.24/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Berry Medley, 80 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.49
    $0.18/oz
    was $14.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Danimals Nickelodeon Paw Patrol Cotton Candy Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.83
    $0.21/fl oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Orgain 30g Plan Protein Chocolate Flavored Complete Protein Powder, 20.2 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $25.99
    $1.29/oz
    was $29.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Aloha Chocolate Chip Cookie Dough Organic Protein Bar, 1.98 oz
    Organic
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $1.36/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Aloha Peanut Butter Cup Organic Protein Bar, 1.98 oz
    Organic
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $1.36/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Froot Loops Original Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 23 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $6.89
    $0.30/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Original Breakfast Cereal, High Fiber, 29.5 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.23/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Wyman's Red Raspberries, 12 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Kashi Apple Cinnamon Loops Breakfast Cereal, Whole Grain, 12.7 oz Box
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.39/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 12
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Original Breakfast Cereal, High Fiber, 16 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Finest Brand Bulgar Wheat, 3.5 pound
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/lb
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.46
    Bolthouse Farms Perfectly Protein Strawberry Parfait Breakfast Smoothie, 15.2 fl oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.23
    $0.21/fl oz
    was $4.52
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Banana Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.83
    $0.21/fl oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Healthy Choice Café Steamers Beef Merlot, 9.5 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.37/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Healthy Choice Café Steamers Chicken Fettuccini Alfredo with Broccoli, 10 oz
    High Protein
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Healthy Choice Café Steamers Grilled Chicken Marinara with Parmesan, 9.5 oz
    High Protein
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.37/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Healthy Choice Café Steamers Mexican-Style Street Corn, 9.25 oz
    High Protein
    High Fiber
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $5.00
    Goya Black Beans, 29 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.69
    $0.09/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Barilla Whole Grain Penne Wheat Pasta, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Goya Traditional Refried Beans, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Goya White Beans in Sauce, 15 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Columbia Fruit Columbia Star Blackberries, 40 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.22/oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Oct 4th