All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Egg Free
    Remove Egg Free
Sort by
  • On Sale!
    Chobani Flip Boston Cream Pie Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Egg Free

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Made Good Organic Chocolate Chip Granola Bites Value Pack, 0.85 oz, 10 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.82/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Hellmann's Plant Based Mayo Spread & Dressing, 30 fl oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.99
    $0.20/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie Non-Dairy Frozen Dessert, 1 pint
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.50
    $0.28/oz
    was $5.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Gluten Free Mini Pretzels, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Gluten Free Pretzels Sticks, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Gluten Free Snaps Pretzels, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Gluten Free Pretzel Rods, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Tuttorosso Basil, Garlic & Oregano Diced Tomatoes, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.36
    $0.09/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th