Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
  • SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
  • SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
  • Raisinets California Raisins Covered in Dark Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • Snickers Peanuts, Caramel, Nougat Milk Chocolate Bar, 1.86 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $1.02/oz
  • LIFE SAVERS Pep-O-Mint Breath Mints Hard Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
  • LIFE SAVERS Pep-O-Mint Breath Mints Hard Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
  • LIFE SAVERS Pep-O-Mint Breath Mints Hard Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • SNICKERS FUNSIZE 5 PACK 2.6 OUNCES EACH
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.69
    $0.65/oz
  • Goobers, Roasted Peanuts and Milk Chocolate, Movie Theater Candy Box, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds, 1.45 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.37/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds, 1.45 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.37/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds, 1.45 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.37/oz
  • 3 for $5.00
    Bowl & Basket Peach Gummi Rings, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.24/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $5.00
    Bowl & Basket Peppermint Starlights Candy, 10 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.17/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $5.00
    Bowl & Basket Spearmint Leaves Candies, 9 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.19/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Full Size, 1.5 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Full Size, 1.5 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Full Size, 1.5 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Reese's Milk Chocolate Peanut Butter Cups, .55 oz, 8 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies, 1.74 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $1.09/oz
  • 3 for $5.00
    Bowl & Basket Fruit Slices Gummy Candies, 9 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.19/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Buncha Crunch Milk Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.47/oz
  • Mike and Ike Original Fruits Chewy Assorted Fruit Flavored Candy, 4.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.35/oz
  • SWEDISH FISH Soft & Chewy Gummy Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • On Sale! Limit 4
    SOUR PATCH KIDS Watermelon Soft & Chewy Gummy Candy Family Size
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.99
    $0.24/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate King Size, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $1.16/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Snack Size Bars, .45 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.83/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups, 2 count, 1.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups, 2 count, 1.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups, 2 count, 1.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • Trident Spearmint Sugar Free Gum, 14 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.69
    $0.12 each
  • 3 for $5.00
    Bowl & Basket Gummy Bears, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.24/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 30 count, 12.92 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.62/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate, .49 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.76/oz
  • Life Savers 5 Flavors Hard Candy, 6.25 oz
    locked-in price
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.48/oz
  • Storck Werther's Original Sugar Free Caramel Hard Candies, 7.70 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.49
    $1.10/oz
  • Charms Blow Pop Inside Outs Candy, 7 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.49
    $0.36/oz