Meatballs & Ancini Di Pepe Pasta in Handcrafted Chicken Stock with Onions, Spinach & Sautéed Garlic
Bowl & Basket
On Sale!
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$5.99
$0.30/oz
was $6.49
Offer Valid Week of Oct 4th
Bowl & Basket Lobster Bisque Soup, 20 oz, $5.99
Bowl & Basket Lobster Bisque Soup, 20 oz
Bowl & Basket
On Sale!
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$5.99
$0.30/oz
was $6.49
Offer Valid Week of Oct 4th
Bowl & Basket New England Style Clam Chowder Soup, 20 oz, $5.99
Tender Sea Clams in Roux-thickened Fish Stock with Light Cream, Diced Potatoes & Sautéed Onions
Bowl & Basket
On Sale!
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$5.99
$0.30/oz
was $6.49
Offer Valid Week of Oct 4th
Bowl & Basket Split Pea Soup with Uncured Ham, 20 oz, $5.99
Puréed Blend of Green Split Peas, Onions, Celery, Carrots & Chicken Stock, with Uncured Ham*
*No Nitrates/Nitrites Added Except for Those Naturally Occurring in Celery Powder.