Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Dannon Strawberry Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.11/oz
    was $0.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Yoplait Original Strawberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Siggi's Fruit & Fiber Peach Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Chobani 20g Protein Peaches & Cream Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $0.30/fl oz
  • Dannon Light + Fit Original Cherry Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
  • Danimals Strawberry and Strawberry Kiwi Smoothie, 3.1 fl oz, 12 count
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $7.49
    $0.20/fl oz
  • Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Original Harvest Peach Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • On Sale! Limit 4
    Noosa Strawberry Rhubarb Finest Yoghurt, 8 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.27/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Chobani Strawberry Banana Low-Fat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    GoGo squeeZ yogurtZ Low Fat Berry/Blueberry Yogurt Snack Pouches, 3 oz (10 Pack)
    Sponsored

    Open Product Description
    $7.49
    $0.25/oz
    was $10.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Chobani Peach on the Bottom Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Strawberry Lowfat Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.79
    $0.09/oz
  • On Sale!
    Chobani Cherry Berry Lowfat Greek Yogurt, 6.7 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.18/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Activia Strawberry Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
  • Activia Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
  • La Yogurt Probiotic Piña Colada Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • locked-in price
    Chobani Strawberry on the Bottom Non-Fat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • La Yogurt Rich & Creamy Banana Blended Lowfat Yogurt, 32 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
  • On Sale!
    Chobani Flip Boston Cream Pie Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Egg Free

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Flavored Low Fat Yogurt, 3.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
    was $4.98
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Yoplait Original Mountain Blueberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Oikos Pro Strawberry Flavored Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • Oui by Yoplait Strawberry Fruit on the Bottom Whole Milk French Style Yogurt, 5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.48/oz
  • Chobani Vanilla Nonfat Greek Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • On Sale!
    Chobani Creations Caramel Sundae Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $8.79
    Yoplait Go-Gurt Strawberry Splash and Cool Cotton Candy Fat Free Yogurt Value Pack, 2 oz, 20 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.14/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • La Yogurt Probiotic Strawberry Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Original Cherry Orchard Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Whips! Strawberry Mist Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.22/oz
  • locked-in price
    Chobani Vanilla Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Activia Vanilla Flavored Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
  • Chobani Mango Lowfat Greek Yogurt Drink, 7 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.79
    $0.40/fl oz
  • Bowl & Basket Vanilla Lowfat Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.09/oz
  • On Sale! Limit 4
    Noosa Blueberry Finest Yoghurt, 8 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.19
    $0.27/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th