Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Funyuns Onion Flavored Rings Regular 2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • Herr's Smoked Barbecue Flavored Pork Rinds, 3 3/4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls Party Size, 13 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.41/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Honey Cheese Flavored Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Old Bay Seasoned Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.53/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Herr's Original Pork Rinds, 3 3/4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • Herr's Red Pepper Pork Cracklin Dippers, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.00/oz
  • Funyuns Onion Flavored Rings Flamin' Hot Flavored 2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • Herr's Baked Cheese Curls, 2 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $0.98/oz
  • On Sale!
    Herr's Honey Flavored Cheese Curls Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Herr's Onion Flavored Rings, 2 1/8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $1.26/oz
  • 4 for $8.00
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Herr's Foods Inc. Hot and Honey Cheese Curls, 1 oz

    Open Product Description
    $0.75
    $0.75/oz
  • 4 for $8.00
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Dill Pickle Flavored 8 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Cheese Balls, 17 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.35/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Party Size!, 15 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bachman Jax Puffed Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.53/oz
  • 2 for $6.00
    Wise Cheez Doodles Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.33/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Herr's Smokin' Hot Pork Rinds, 3 3/4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.80/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 2 7/8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.97/oz
  • On Sale!
    Carolina Country Snacks Original Fried Pork Rinds, 3.25 oz

    Open Product Description
    $2.00
    $0.62/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Herr's Foods Inc. Cheese Curls Chips, 1.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.75
    $0.60/oz
  • On Sale!
    Herr's Chomz Crunchy Cheesy Honeybuzz! Sweet Honey Cheese Flavored Snack, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Chester's Puffcorn Puffed Corn Snacks Butter Artificially Flavored 3 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 2 7/8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.97/oz
  • On Sale!
    Carolina Country Snacks Sweet BBQ Flavored Fried Pork Rinds, 3.25 oz

    Open Product Description
    $2.00
    $0.62/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Cheetos Cheese Flavored Snacks Variety Pack, 17 1/4 Oz X 18
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.52/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Utz Halloween Mini Cheese Ball Treats Cheese Flavored Snack, .25 oz, 32 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $1.12/oz
  • Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored 7/8 Oz, 8 Count
    locked-in price

    Open Product Description
    $7.19
    $1.03/oz
  • On Sale!
    Utz Baked Cheddar Cheese Balls, 23 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.28/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.48/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th