Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Fish & Shrimp Feast Flaked Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Fish & Shrimp Feast Flaked Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Fish & Shrimp Feast Flaked Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Ocean Whitefish & Tuna in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • BLUE Tastefuls Natural Food for Adult Cats Variety Pack, 5.5 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $18.99
    $3.45/oz
  • BLUE Tastefuls Natural Food for Adult Cats Variety Pack, 5.5 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $18.99
    $3.45/oz
  • BLUE Tastefuls Natural Food for Adult Cats Variety Pack, 5.5 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $18.99
    $3.45/oz
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Gravy Lovers Chicken & Beef Feast in Grilled Chicken Flavor Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Tuna in a Velvety Chicken Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Skipjack Tuna in a Velvety Tuna Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Skipjack Tuna in a Velvety Tuna Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Skipjack Tuna in a Velvety Tuna Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Shrimp in a Velvety Chicken Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Salmon Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Beef Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizer Steamed Wild Alaskan Salmon Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizer Steamed Wild Alaskan Salmon Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizer Steamed Wild Alaskan Salmon Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Classic Paté Savory Salmon Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Ocean Whitefish & Tuna Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Ocean Whitefish & Tuna Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Liver & Chicken Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Ocean Fish & Tuna in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Ocean Fish & Tuna in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Ocean Fish & Tuna in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Sockeye Salmon in a Velvety Chicken Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Turkey & Giblets Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Beef in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Meaty Bits Gourmet Grill in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Beef in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Paté with Salmon Gourmet Cat Food, 2 count, 2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Salmon in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mixed Grill Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Ocean Whitefish & Tuna in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Poultry Platter Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Poultry Platter Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Poultry Platter Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Sea Captain's Choice Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds Chicken & Salmon Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Chicken & Tuna in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 9Lives Pate Super Supper Cat Food, 5.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.49
    $0.16/oz
  • Purina Fancy Feast Petites Beef Entrée with Carrots in Gravy Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.19
    $0.42/oz
  • Purina Fancy Feast Petites Roasted Turkey Entrée in Gravy Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.19
    $0.42/oz