Filter Results

Departments

Brand

Brand

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    INABA Churu Chicken Recipe Cat Treat, 0.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    INABA Churu Chicken Recipe Cat Treat, 0.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    INABA Churu Chicken Recipe Cat Treat, 0.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Inaba Churu Cat Treat, Varity Pack, 0.5 oz

    Open Product Description
    $15.39
    $1.54/oz
  • Delectables Lickable Treat Bisque with Tuna for Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • Delectables Lickable Treat Bisque with Tuna for Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • Delectables Lickable Treat Bisque with Tuna for Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • Delectables Lickable Bisque Treats for Senior Cats Pack Variety, Senior 10yrs+, 1.4 oz, 12 count
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $16.29
    $0.97/oz
  • Delectables Lickable Treat Bisque for Cats Variety Pack, 1.4 oz, 12 count
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $16.29
    $11.64/oz
  • Delectables Savory Broths with Chicken Lickable Treat for Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • Delectables Savory Broths with Chicken Lickable Treat for Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • Delectables Savory Broths with Chicken Lickable Treat for Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • TEMPTATIONS Classic Crunchy and Soft Cat Treats Tasty Chicken Flavor, 6.3 oz. Pouch

    Open Product Description
    $4.49
    $0.71/oz
  • Purina Friskies Party Mix Chicken Lovers Crunch Cat Treats, 20 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.50/oz
  • Purina Friskies Party Mix Natural Yums Cat Treats, 20 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.50/oz
  • Temptations MixUps Backyard Cookout Chicken, Liver & Beef Flavors Treats for Cats Value Size, 16 oz

    Open Product Description
    $9.49
    $0.59/oz
  • Temptations MixUps Backyard Cookout Chicken, Liver & Beef Flavors Treats for Cats Value Size, 16 oz

    Open Product Description
    $9.49
    $0.59/oz
  • Temptations MixUps Backyard Cookout Chicken, Liver & Beef Flavors Treats for Cats Value Size, 16 oz

    Open Product Description
    $9.49
    $0.59/oz
  • Delectables Squeeze Up Handheld Lickable Treats for Cats Variety Pack, 0.5 oz, 20 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $12.44
    $1.24/oz
  • Temptations MixUps Catnip Fever Treats for Cats, 6.3 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.63/oz
  • Temptations Rockin' Lobster Flavor Treats for Cats, 6.3 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.63/oz
  • TEMPTATIONS Classic Crunchy and Soft Cat Treats Seafood Medley Flavor, 30 oz. Tub

    Open Product Description
    $16.49
    $0.55/oz
  • TEMPTATIONS Classic Crunchy and Soft Cat Treats Tasty Chicken Flavor, 30 oz. Tub

    Open Product Description
    $16.49
    $0.55/oz
  • TEMPTATIONS Classic Crunchy and Soft Cat Treats Tasty Chicken Flavor, 30 oz. Tub

    Open Product Description
    $16.49
    $0.55/oz
  • TEMPTATIONS Classic Crunchy and Soft Cat Treats Tasty Chicken Flavor, 30 oz. Tub

    Open Product Description
    $16.49
    $0.55/oz
  • Delectables Stew Lickable Treat Variety Pack for Cats, 1.4 oz 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz
  • TEMPTATIONS Classic Crunchy and Soft Cat Treats Tasty Chicken Flavor, 3 oz. Pouch

    Open Product Description
    $2.99
    $1.00/oz
  • TEMPTATIONS MIXUPS Crunchy and Soft Cat Treats Backyard Cookout Flavor, 30 oz. Tub

    Open Product Description
    $16.49
    $0.55/oz
  • 2 for $3.00
    Purina Friskies Party Mix Original Crunch Cat Treats, 2.1 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.95/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Delectables Lickable Treat Gravy with Chicken & Turkey For Cats Variety Pack, 1.4 oz, 12 count

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz
  • Inaba Churu Cat Treat, Varity Pack, 0.5 oz

    Open Product Description
    $15.39
    $1.54/oz
  • Purina Friskies Party Mix Beachside Crunch Cat Treats, 20 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.50/oz
  • Purina Friskies Party Mix Cheezy Craze Crunch Cat Treats, 20 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.50/oz
  • Purina Friskies Party Mix Gravy-Licious Crunch Chicken & Gravy Cat Treats, 20 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.50/oz
  • Purina Friskies Party Mix Natural Yums Cat Treats, 20 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.50/oz
  • Purina Friskies Party Mix Natural Yums Cat Treats, 20 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.50/oz
  • Purina Friskies Party Mix Natural Yums Cat Treats, 20 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.50/oz
  • Purina Friskies Party Mix Original Crunch Cat Treats, 20 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.50/oz
  • TEMPTATIONS Classic Crunchy and Soft Cat Treats Tempting Tuna Flavor, 16 oz. Tub

    Open Product Description
    $9.49
    $0.59/oz
  • Temptations Mixups Surfers' Delight Treats for Cats Value Size, 16 oz

    Open Product Description
    $9.49
    $0.59/oz
  • Temptations Seafood Medley Flavor Treats for Cats Value Size, 16 oz

    Open Product Description
    $9.49
    $0.59/oz
  • Spot Birds of a Feather Catnip Cat Toy

    Open Product Description
    $8.99
  • Good 'n' Tasty Savory Spoonables Treats for Cats Variety Pack, 15 count, 7.4 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $1.08/oz
  • 2 for $7.00
    Purina Fancy Feast Purely Natural Cat Treats Variety Pack, 10 count, 1.06 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.99
    $3.76/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th