Chicken is a go-to option for all kinds of cooking, whether you’re putting together a quick dinner, planning ahead for the week, or picking up something easy to keep in the freezer. With both fresh chicken and frozen options available, it’s easy to find cuts and styles that fit different recipes and routines. 
 

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Breasts with Rib Meat Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.06 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Fresh Chicken Wings Value Size
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $13.48 avg/ea
    $2.79/lb
    was $19.27 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Fresh Ready To Cook, Seasoned Chicken Leg Quarters, Bone In, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.11 avg/ea
    $2.49/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Chicken Gizzards & Hearts, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $1.59
    $1.59/lb
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.76 avg/ea
    $3.79/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.19/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Roasted Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Fresh Chicken Breast Tenderloins Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.17 avg/ea
    $4.49/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breast Tenderloins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Lemon Pepper Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.19 avg/ea
    $3.99/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On-Cor Breaded & Cooked Chicken Nibblers Value Pack, 36 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.22/oz
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Breasts with Rib Meat
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.90 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.24 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fresh Chicken Breast Tenderloins
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Hot 'N Spicy Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On-Cor Breaded & Cooked Chicken Breast Patties with Rib Meat Value Pack, 35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.23/oz
  • Fresh Grade A Chicken Wings, Bone In, Value Size, Average Weight 3.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.97 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Crispy Chicken Strips, 26 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Drumsticks Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.63 avg/ea
    $1.59/lb
    was $9.07 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Fresh Hand Trimmed Boneless Thin Sliced Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.35 avg/ea
    $4.49/lb
    was $13.00 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Fresh Grade A Chicken Breast, Boneless, Hand Trimmed, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.49/lb
    $6.49/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fresh Young Chicken
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $10.65 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Grade A Chicken Drumsticks, Bone In, Value Size, Average Weight 3.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.87 avg/ea
    $1.19/lb
    was $4.84 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Tyson Frozen Dino Nuggets, 29 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.99
    $0.28/oz
  • Value Size Bone-In Chicken Thighs

    Open Product Description
    $1.49/lb
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Shortcuts Garlic Herb Boneless Skinless Chicken Breasts, 5 count, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Boneless Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.27 avg/ea
    $2.99/lb
    was $10.42 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight