Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $3.00
    M&M's Peanut Chocolate Candies, 1.74 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.97/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Snickers Peanuts, Caramel, Nougat Milk Chocolate Bar, 1.86 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.91/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Assorted Chocolate Candy, 15.7 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.49
    $0.99/oz
  • 2 for $3.00
    M&M's Milk Chocolate Candies, 1.69 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $1.00/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Reese's Take 5 Pretzels, Caramel, Peanut Butter, Peanuts, and Chocolate Bar, 1.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.99/oz
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds King Size, 2.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $1.34/oz
  • 2 for $10.00
    Ferrero Minis Assorted Candy, 9.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lindt Lindor Assorted Milk Chocolate Truffles, 12.7 oz

    Open Product Description
    $16.99
    $1.34/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds Bars Full Size, 1.45 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.89
    $1.14/oz
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate King Size, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $1.16/oz
  • 2 for $3.00
    Milky Way Chocolate Bar, 1.84 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.92/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate Bar, 1.45 oz, 6 count
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.89
    $1.14/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Big Cup King Size, 2 count, 2.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $1.25/oz
  • 2 for $10.00
    KitKat Witch's Brew Crisp Wafers in Marshmallow Flavored Creme Snack Size, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Kinder Bueno Mini Crispy Creamy Chocolate Bite Share Pack, 5.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.39
    $1.12/oz
  • Raisinets California Raisins Covered in Dark Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Cookies 'n' Creme Bar, XL, 4 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate, 1.5 oz, 6 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.89
    $1.10/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    3 MUSKETEERS Full Size Candy Milk Chocolate Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.88/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Kisses Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.80/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.34/oz
  • 2 for $10.00
    Hershey's Salted Caramel Creme Milk Chocolate Bars Snack Size, 8.4 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.77/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Musketeers/Snickers/Milky Way/Twix Minis Sharing Size, 8.31 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.84/oz
  • M&M's MEGA PB SHRSZ SUP, 8.6OZ
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.75/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 6.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $13.49
    $2.21/oz
  • Cortes Chocolate, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.55/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Mr.Goodbar Chocolate Candy with Peanuts, XL, 16 count, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th