Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds King Size, 2.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds King Size, 2.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds King Size, 2.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Pumpkins Candy, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Nuggets Dark Chocolate Truffles Share Pack, 7.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.91/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.89
    $1.06/oz
  • Undercover Dark Chocolate + Cherries Chocolate Quinoa Crisps, 3.0 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $1.63/oz
  • On Sale! Limit 4
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 45 count, 22.54 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.49
    $0.51/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 45 count, 22.54 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.49
    $0.51/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 45 count, 22.54 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.49
    $0.51/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Raisinets California Raisins Covered in Milk Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Treat + Toy, 0.7 oz, 12 count
    Vegan

    Open Product Description
    $14.99
    $1.78/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Ferrero Minis Assorted Candy, 9.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate, Giant, 25 count, 7.56 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.70/oz
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate, Giant, 25 count, 7.56 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.70/oz
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate, Giant, 25 count, 7.56 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.70/oz
  • Twizzlers Twists Hershey's Chocolate Candy, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Storck Riesen Chewy Chocolate Caramel Candy, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.54/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Miniature Cups Family Pack, 15.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.70/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, M&M'S, Twix and Snickers Candy, 160 count, 61.57 oz

    Open Product Description
    $24.99
    $0.41/oz
    was $25.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 55 count, 16.38 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.49/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Unwrapped Minis, 7.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.99/oz
  • Crunch Minis Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Share Pack, 9.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.19
    $0.73/oz
  • SNICKERS Minis Milk Chocolate Bars Candy Bag
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.72/oz
  • Almond Joy Miniatures Coconut and Almond Chocolate Candy Bar Share Pack, 10.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.69/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.19
    $0.82/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.19
    $0.82/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.19
    $0.82/oz
  • Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar, 10 count, 0.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.87/oz
  • M&M's MEGA PB SHRSZ SUP, 8.6OZ
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.75/oz
  • M&M'S Milk Chocolate Candies Sharing Size, 10.0 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • M&M's Peanut Butter Chocolate Candies Sharing Size, 9.0 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Sharing Size, 10.05 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • Reese's Miniature Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Candy Share Pack, 9.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.73/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, M&M's, Twix, and Snickers Candies, 120 count, 46.19 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.43/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag 3 Musketeers, Snickers, Milky Way and Twix Minis Candy Bars, 150 count, 41.79 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.48/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Toblerone Milk Chocolate with Honey & Almond Nougat, 3.52 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $1.22/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Cookies 'n' Creme Bar, XL, 4 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $3.69
    $0.92/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th