Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds King Size, 2.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds King Size, 2.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds King Size, 2.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Pumpkins Candy, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • RUSSELL STOVER Caramels & Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Chocolate Covered Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.67/oz
  • RUSSELL STOVER Chocolate Covered Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.67/oz
  • RUSSELL STOVER Chocolate Covered Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.67/oz
  • 2 for $3.00
    Wrigley's Extra Sweet Watermelon Long Lasting Flavor Sugarfree Gum Sticks, 15 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Nuggets Dark Chocolate Truffles Share Pack, 7.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.91/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.89
    $1.06/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 72% Cacao, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.39
    $1.83/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 72% Cacao, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.39
    $1.83/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 72% Cacao, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.39
    $1.83/oz
  • 2 for $5.00
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag Hubba Bubba, Life Savers and Starburst Candies, 255 count, 44.87 oz

    Open Product Description
    $24.99
    $0.56/oz
    was $25.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hot Tamales Fierce Cinnamon Flavored Chewy Candies, 4.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.35/oz
  • Undercover Dark Chocolate + Cherries Chocolate Quinoa Crisps, 3.0 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $1.63/oz
  • Undercover Dark Chocolate + Cherries Chocolate Quinoa Crisps, 3.0 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $1.63/oz
  • Undercover Dark Chocolate + Cherries Chocolate Quinoa Crisps, 3.0 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $1.63/oz
  • On Sale! Limit 4
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 45 count, 22.54 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.49
    $0.51/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Altoids Wintergreen Curiously Strong Mints, 1.76 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $1.87/oz
  • Storck Werther's Original Caramel Coffee Hard Candies, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.54/oz
  • Bowl & Basket Orange Slices, 9 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.89
    $0.21/oz
  • Twizzlers Strawberry Twists Candy Big Bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.23/oz
  • 2 for $3.00
    Skittles Original Bite Size Candies, 2.17 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.69
    $0.78/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Raisinets California Raisins Covered in Milk Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • Tootsie Dots Assorted Fruit Flavored Gumdrops, 6.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.23/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Treat + Toy, 0.7 oz, 12 count
    Vegan

    Open Product Description
    $14.99
    $1.78/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Treat + Toy, 0.7 oz, 12 count
    Vegan

    Open Product Description
    $14.99
    $1.78/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Treat + Toy, 0.7 oz, 12 count
    Vegan

    Open Product Description
    $14.99
    $1.78/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 86% Cacao, 3.17 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.39
    $1.83/oz
  • Lindt Excellence 70% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Lindt Excellence 90% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $2.10/oz
  • Krunchy Melts Rainbow Vanilla Meringues, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $1.50/oz
  • 2 for $10.00
    Ferrero Minis Assorted Candy, 9.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate, Giant, 25 count, 7.56 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.70/oz
  • Twizzlers Twists Hershey's Chocolate Candy, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Mentos Pure Fresh Spearmint Sugarfree Gum, 50 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.89
    $0.10 each
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.49
    $1.23/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Valued Naturals Peach Rings Candy, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
  • Altoids Peppermint Curiously Strong Mints, 1.76 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $1.87/oz