Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
  • Jackson's Only with Avocado Oil Sea Salt Kettle Cooked Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • On Sale!
    HERR'S Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Jackson's Avocado Oil Sea Salt Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • Herr's Sour Cream & Onion Flavored Ripple Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
  • On Sale!
    Lay's Baked Potato Crisps Original 6 1/4 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Wise Golden Potato Original Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.46/oz
  • Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 12 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
  • Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 12 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
  • Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 12 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Cheddar Horseradish Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Lay's Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 12 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Specialty Sea Salt & Cracked Pepper Kettle Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • Bowl & Basket Barbeque Potato Chips, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Honey Jalapeño Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Wise Golden Potato Honey Butter Potato Chips, 7 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Cape Cod Waves Kettle Cooked White Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.64/oz
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Barbecue Flavored 7 3/4 Oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Ruffles Baked Potato Crisps Cheddar & Sour Cream Flavored 6 1/4 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Specialty Maui Sweet Onion Kettle Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • Pringles Original Lightly Salted Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Sour Cream & Cheddar Krinkle Cut Potato Chips, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Lay's Wavy Potato Chips Original 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
  • Ruffles Potato Chips Original 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
  • On Sale! Limit 4
    The Good Crisp Company Classic Original Potato Crisps, 5.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.62/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Original Potato Chips, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.19/oz
  • Bowl & Basket Turkey & Stuffing Flavored Wavy Potato Chips Limited Edition, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.30/oz
  • Pringles Snack Cups Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 0.74 oz, 12 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $1.02/oz
  • Bowl & Basket Specialty Jalapeño Kettle Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • Pringles Pizza Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
  • Lay's Baked Potato Crisps Original 9 1/4 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.63/oz
  • Lay's Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 12 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
  • Chick-fil-A Sauce Flavored Waffle Potato Chips, 7 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • On Sale!
    HERR'S Kettle Cooked Jalapeño Flavored Potato Chips Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th