Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate with Almonds, XL, 16 count, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.94/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate King Size, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.10/oz
  • locked-in price | Limit 4
    100 Grand Rich Caramel Milk Chocolate Crispy Crunchies Fun Size, 10 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • M&M'S Milk Chocolate Candies Fun Size, 10.53 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.59
    $0.63/oz
  • On Sale!
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • M&M's Peanut Chocolate Candies, 1.74 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $1.03/oz
  • Hershey's Nuggets Mildly Sweet Special Dark Chocolate with Almonds Party Pack, 26 oz

    Open Product Description
    $17.29
    $0.67/oz
  • On Sale!
    Hershey's Milk Chocolate with Almonds Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    PayDay Peanut Caramel Bar Snack Size, 11.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.56/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.59
    $0.62/oz
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.59
    $0.61/oz
  • M&M's Peanut Butter Chocolate Candies Family Size, 17.20 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.64/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.49
    $0.91/oz
  • Hershey's Milk Chocolate, XL, 16 count, 4.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.91/oz
  • Bowl & Basket Specialty 72% Dark Chocolate Bar, 2.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $1.01/oz
  • M&M'S Mega Peanut Butter Chocolate Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $1.13/oz
  • Goobers, Roasted Peanuts and Milk Chocolate, Movie Theater Candy Box, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • On Sale!
    Almond Joy Coconut & Almond Chocolate Candy Bar Snack Size, 11.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate, Giant, 25 count, 7.56 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.70/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 6.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $2.13/oz
  • Almond Joy Coconut & Almond Chocolate Candy Bar King Size, 4 count, 3.22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.02/oz
  • Reese's Chocolate Candy, Peanut Butter Creme & Crispy Wafers Sticks King Size, 4 count, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.10/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Bar, XL, 12 count, 4.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.94/oz
  • Reese's Milk Chocolate Peanut Butter Cups, .55 oz, 8 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
  • Rolo Creamy Caramels Wrapped in Rich Chocolate Candy Family Pack, 16.1 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.68/oz
  • York Dark Chocolate Covered Peppermint Patties Family Pack, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $10.99
    $0.71/oz