Shop Greek yogurt for a protein-packed morning breakfast, layer it with fresh berries and granola, or use it as a smooth, tangy base for homemade dips and salad dressings during weekday meal prep.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Chobani Coffee Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Coffee Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Coffee Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Blended Honey & Cream Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Dannon Light + Fit Strawberry and Blueberry Greek Fat Free Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 6 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • Dannon Light + Fit Strawberry and Blueberry Greek Fat Free Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 6 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • Dannon Light + Fit Strawberry and Blueberry Greek Fat Free Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 6 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • On Sale!
    Chobani Creations Mocha Tiramisu Greek Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Oikos Pro Mixed Berry Flavored Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Oikos Triple Zero Peach Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Oikos Triple Zero Peach Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Oikos Triple Zero Peach Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Fage Total 2% Milkfat All Natural Reduced Fat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Fage Total 2% Milkfat All Natural with Strawberry Lowfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Fage Creamy Dreamy Lemon Meringue Cultured Cream Dessert, 4.4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.28/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Fage Total 5% Milkfat All Natural Whole Milk Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Fage Total Reduced Fat 2% Milkfat with Mixed Berries Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Blueberry Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.88
    $0.18/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Chobani Mixed Berry on the Bottom Vanilla Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Mango on the Bottom Reduced Fat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Mixed Berry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Creations Apple Pie Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Lemon Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Cherry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Flip Almond Coco Loco Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Flip Almond Coco Loco Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Flip Almond Coco Loco Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Dannon Light + Fit Greek Raspberry Chocolate Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Greek Strawberry Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.29
    $0.23/oz
  • On Sale!
    Chobani Flip Cookies & Cream Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Fruit on the Bottom Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz, 12 count

    Open Product Description
    $10.79
    $0.17/oz
    was $11.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Caramel Apple Pie and Cinnamon Roll Greek Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 Count

    Open Product Description
    $3.88
    $0.18/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Coconut Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Ripe Strawberry Less Sugar Reduced Fat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat 2% Milkfat with Strawberry Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Bowl & Basket Greek Vanilla Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • Dannon Light + Fit Greek Key Lime Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • locked-in price
    Fage Creamy Dreamy Sweet Vanilla Cultured Cream Dessert, 4.4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.28/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Oct 4th