Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
  • Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
  • Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Cinnamon Sugar Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.55/oz
  • On Sale!
    Herr's Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 22 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.49
    $0.39/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 22 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.49
    $0.39/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 22 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.49
    $0.39/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Pretzel Rods, 27 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's One Pounder Stix Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Specials Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Specials Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Specials Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Savor by Suzie Grain-Free Lil' Bit Spicy Pretzels, 5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $1.00/oz
  • On Sale!
    Herr's One Pounder Extra Thin Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Unique Snacks Original Splits Pretzels, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Cheddar Cheese Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.55/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Cheddar Cheese Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.55/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Cheddar Cheese Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.55/oz
  • On Sale!
    Herr's Bite Size Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Utz Halloween Bats and Jacks Pretzel Treats, .5 oz, 36 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.42/oz
    was $8.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bachman Pretzel Stix, 1 oz, 6 pack
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Hard Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Hard Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Hard Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Bachman Twist Original Brick Oven Flame Baked Pretzels, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Pretzels Sticks, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Original Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.53/oz
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Rold Gold Selects Pretzels Twists Oven Baked Flamin' Hot Honey Mustard Flavored 16 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.36/oz
  • Quinn Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 7 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.79
    $0.83/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Butter Snaps Flavored Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Snaps Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Everything Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.55/oz
  • Snyder's of Hanover Gluten Free Pretzel Sticks, 0.9 oz, 8 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.62/oz
  • Snyder's of Hanover Gluten Free Pretzel Sticks, 0.9 oz, 8 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.62/oz
  • Snyder's of Hanover Gluten Free Pretzel Sticks, 0.9 oz, 8 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.62/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Olde Tyme Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Unique Snacks Splits Extra Dark Pretzels, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz
  • Unique Snacks Splits Unsalted Pretzels, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz
  • On Sale! Limit 4
    Combos Cheddar Cheese Baked Pretzel Stuffed Snacks, 6.30 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.47/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bachman Pretzel Stix, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Extra Dark Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Snack Factory Pretzel Crisps Everything Pretzel Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.53/oz
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Honey Mustard Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Parmesan Garlic Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Utz Sourdough Specials Original Pretzels, 25.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th