Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Ritz The Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • Ritz The Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • Ritz The Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • Cheez-It Classic Mix Baked Snack Crackers, 28.74 oz, 30 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $15.99
    $0.56/oz
  • Cheez-It Classic Mix Baked Snack Crackers, 28.74 oz, 30 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $15.99
    $0.56/oz
  • Cheez-It Classic Mix Baked Snack Crackers, 28.74 oz, 30 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $15.99
    $0.56/oz
  • Toasteds Cracker Collection Crackers, 12 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.54/oz
  • 3 for $12.19
    Club Original Crackers Family Size, 9 count, 18.8 oz
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $6.79
    $0.36/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Premium Soup & Oyster Crackers, 9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.39
    $0.49/oz
  • Premium Soup & Oyster Crackers, 9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.39
    $0.49/oz
  • Premium Soup & Oyster Crackers, 9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.39
    $0.49/oz
  • 2 for $6.00
    Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Ritz Hint of Salt Crackers, 13.7 oz
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • 3 for $8.00
    Club Original Crackers, 6 count, 12.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Wheat Thins Original Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • Wheat Thins Original Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • Wheat Thins Original Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • 3 for $8.00
    Town House Pretzel Flip Sides Minis House Seasoned Oven Baked Crackers, 10.2 oz
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • WHEAT THINS Reduced Fat Snacks, Whole Grain Wheat Crackers, Snack Crackers, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • Cheez-It Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.36/oz
  • NABISCO GRAHAMS Original Graham Crackers, 14.4 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.37/oz
  • NABISCO GRAHAMS Original Graham Crackers, 14.4 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.37/oz
  • NABISCO GRAHAMS Original Graham Crackers, 14.4 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.37/oz
  • RITZ Drizzled Minis Fudge Crackers, Snacks for Kids and Adults, Party Snacks, 8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • Carr's Table Water Toasted Sesame Crackers, 4.25 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    $1.29/oz
  • 2 for $6.00
    Goldfish Original Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Racioppi's Original Taralles, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
  • 2 for $9.00
    Triscuit Original Crackers Family Size, 12.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.29
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Toasteds Sea Salt & Olive Oil Oven Baked Crackers, 8.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Ritz Cheese Cracker Sandwiches, 1.35 oz, 8 count
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.28/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $8.00
    Town House Pita Sea Salt Oven Baked Crackers, 9.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Triscuit Thin Crisps Original Crackers Made with Sea Salt, 7.1 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.60/oz
  • Triscuit Thin Crisps Parmesan Garlic Crackers, 7.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.60/oz
  • Triscuit Thin Crisps Parmesan Garlic Crackers, 7.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.60/oz
  • Triscuit Thin Crisps Parmesan Garlic Crackers, 7.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.60/oz
  • Bowl & Basket Specialty Toasted Sesame Water Crackers, 4.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.79/oz
  • 2 for $6.00
    Goldfish Baby Cheddar Baked Snack Crackers, 7.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Goldfish Frank's RedHot Original Flavored Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Pepperidge Farm Goldfish Mix Xtra Cheddar + Pretzel Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Cheez-It Original Baked Snack Mix, 0.75 oz, 12 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $0.94/oz
  • Cheez-It Grab 'n Go Original Cheese Crackers, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.60/oz
  • 2 for $10.99
    Cheez-It Reduced Fat Original Baked Snack Crackers Family Size, 19 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Carr's 5 Varieties Entertainment Cracker Collection, 7.05 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Whole Grain

    Open Product Description
    $5.99
    $0.85/oz
  • Firehook Rosemary Sea Salt Organic Artisan Baked Crackers, 8 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $1.12/oz
  • 2 for $9.00
    Ritz Fresh Stacks The Original Crackers Family Size, 12 count, 1 lb 1.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.30/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Wilde Protein Crackers Buffalo Cheddar Flavor Chicken Breast and Wheat Flour Cracker, 4.2 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $1.55/oz
  • Toasteds Classic Buttercrisp Crackers, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz