All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.29/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    MASECA Traditional Instant Corn Masa Flour 4 Lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.02/lb
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani Reduced Fat Mozzarella String Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Club Multigrain Crackers, 12.7 oz
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Hint of Lime Flavored 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.45/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Flavor Variety 1.51 Oz, 52 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $14.19
    $0.18/oz
    was $15.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Golden Grahams Retro Recipe Cereal Large Size, 1 lb 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cakes Power Cup Cinnamon & Maple Flapjack, 2.26 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.99
    $0.88/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown Rice & Quinoa, 8.8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    General Mills Cheerios Confetti Vanilla Flavored Sweetened Whole Grain Oat Cereal, 1.4 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.71/oz
    was $1.25
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    King Arthur Baking Company Gluten-Free Cookie Mix, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Froot Loops Original Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 23 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $6.89
    $0.30/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Nature's Bakery Blueberry Fig Bar, 2 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $2.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Zbar Chocolate Chip Organic Soft-Baked Energy Snack Granola Bars
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $12.29
    $0.81/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bear Naked Fruit and Nut Medley Granola, 5g Protein, Fiber, 12  oz Bag
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Original 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Crispy Rounds Original 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $10.00
    Seeds of Change Organic Quinoa, Brown & Red Rice with Flaxseed, 8.5 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.59
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $10.00
    Seeds of Change Organic Spanish Style Rice with Quinoa, Peppers & Corn, 8.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.59
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Angie's Boom Chicka Pop Sea Salt Popcorn, 4.8 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.70/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Angie's Boom Chicka Pop Sweet & Salty Kettle Corn, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dare Breton Multigrain Crackers, 7.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.99
    $0.41/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Panera Bread Multigrain Bread, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.99
    $0.12/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme Artisan's Choice 21 Grain & Seeds Bread, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.12/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Sep 27th